Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igyunk sokat a diéta alatt-de...

Igyunk sokat a diéta alatt-de ha egyszerűen nem bírok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki azt mondja, hogy 2-3 liter folyadékot naponta meg kell inni a hatékony diéta érdekében, persze most a vízről beszélek.

De én ha diétázok, ha nem, képtelen vagyok ennyit meginni!

Próbáltam úgy, hogy csak óránként egy pohárral reggel ébredéstől estig, de estére gyakorlatilag lufinak éreztem magam és szó szerint undorodtam a vízivástól, már hányni akartam tőle.

A dietetikust is kérdeztem, de ő azt mondta elengedhetetlen, enélkül nehéz lesz fogynom, és felsorolta, hogy miért, stb...

Ti voltatok/vagytok így?

Mit tegyek?

Sosem voltam az a "nagyivó", napi 1-1,5 max..


2012. máj. 1. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Tök felesleges erőltetni, a dietetikus meg kitörölheti a diplomájával, ha hülyeségeket beszél (anélkül nehéz lesz). Én leadtam 10 kilót egészségesen, de 2-3 litert nem bírok inni, jó, ha az 1 összejön, és akkor már nekem is hányingerem van tőle. :S
2012. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
am meg a dietetikus általánosságban magolt be minden sz-.rt , és az egyén vizháztartása és kalóriaégetése egyedi. teljesen felesleges megkérdezni is öket. ha nem vagy szomjas ne igyál. ugysem fogyaszt nem éget zsirt, semmit nem cisnál...micsoda marhaság. én vizet kólát meg energiaitalt iszok és vizet is csak éjjel és mégis fogytam 14 kilót (eddig)
2012. máj. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvető a folyadékigény, ha megnézed hogy a tested hány %-a víz, azt pótolni kell. Önmagában nem fogyaszt, de a tested hibátlan működéséhez elengedhetetlen, a sejtek alapanyagcseréjéhez nélkülözhetetlen. Ha nincs elég, akkor pang a sok "káros anyag" lerakódik sokminden. A mosógép sem tud víz nélkül mosni, te sem tudsz megfelelő mennyiségű víz nélkül működni. Lassanként emeld meg az adagot, pl 4 hét alatt. Tegyél egy 1,5 literes műa. flakonba vizet, és döntsd el, hogy egy nap alatt megiszod. Amikor már hányinger, rosszullét nélkül megy, akkor cseréld le 2 literes palackra. Legyél türelmes. Ihatsz pl. ízesítés nélküli zöld teát is, ha unod a vizet. Én is így kezdtem, most 3-3,5 liter vizet, teát iszom meg, délelőtt lemegy másfél liter langyos zöld tea, ezzel kezdem a napom. Ja és fogytam is 30 kg-ot 4 év alatt.
2012. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!