Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás és utánna edzés?

Fogyás és utánna edzés?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat futottam egy nap többször is és egy hétig látszott, de tegnap rontottam el: a fehér liszt meg a cukor miatt, és így zsír keletkezett a csípőmön. Alapjába véve vékony vagyok. Ha ugyanígy csinálom, hogy keveset eszek és egészségeseket + gyaloglás + egy nagy 2x 15 + 20-25 perc futás, és aztán ha lemenne egy pár kiló elkezdenék edzeni, akkor a szervezetem elraktározná a zsírt és elkezdenék hízni? Úgy szeretnék fogyni, hogy ne legyen löttyedt a testem, de viszont zsíros se. Segítségeteket előre is köszi! :)

2012. máj. 1. 15:31
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

1 nap alatt zsír nőtt a csípődre? Akkor te nagyon ügyes emberke lehetsz :DDDD


Az nem zsír, hanem víz, a hirtelen megemelt szénhidrát az oka. Állj vissza a normális diétára - remélem nem éheztetés - és sportolj tovább. 20-25 perc futás lófütty, legalább 1 óra mozgás kell naponta!!!


A löttyedtséget úgy kerülheted el, ha eszel elég fehérjét és közben edzel is.

2012. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos egy nap alatt már ott termet rajta a zsír. :S

És még mindig rajta van, megint kezdhetek mindent előről..

2012. máj. 2. 17:56
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Ha 1 nap alatt visszanőhetne a zsír a csipődre, akkor már 600 kilós lennél :D


Mondom, hogy az víz! Fel vagy vizesedve, mert a szénhidrátmegvonás miatt lement rólad a víz, most legutóbb ettél CH-t megint, ezért a tested megint megkötötte a vizet. Csinálj normális diétát és nem lesz azzal semmi baj. Zsírt felszedni több idő kell, mint 1 nap.

2012. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most is ettem ch-t (kenyérfélét), de még nem ment le.

Ha 2 napra is megvonom magamtól a ch-t már attól tényleg felvizesedek?

2012. máj. 3. 20:22
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
Nem attól vizesedsz, ha megvonod, hanem attól, ha megvonod egy ideig és utána mégis többet eszel belőle.
2012. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!