Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen volt mara?

Ez milyen volt mara?

Figyelt kérdés

Alt. nem igy etkezem, de ma sajnos igy jott ki a lepes es erdekelne, hogy ez meg elfogadhato e.


Reggeli:

1 szelet Pumpernickel (123kcal)+ 1.5 tojas feherje+1 szelet trappista+2 pulykamellsonka es ittam melle egy kavet 1 dl soyatejjel

Ebed:

egy 300 kalorias ital (egeszseges tapszer orvos irta fel mert etkezesi problemaim vannak)

Uzsonna: megegy kave 1dl soya tejjel+ megegy Pumpernickel (123kcal)

Vacsora:

sult lazac brokkolival


2012. máj. 1. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:
jah es reggel 4 kor keltem egesz nap suliskirandulason voltunk utana pedig 3 orat dolgoztam
2012. máj. 1. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
A baj az hogy nem teljes értékű minden étkezésed, valamint az hogy nem tudom hány kg vagy de eléggé kevés a ch, valamint a fehérje is kevés, hiányzik a telítetlen zsír továbbá napi 4 kaja kevés:)Minőségileg nagy kivetni valóm nincsen, csak a mennyiséget jobban be kéne lőni
2012. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

174 cm 59 kilo vagyok jelenleg heti 4x minimum eljarok futni (8km es 3x konditerembe jarok)


ugy tudtam a lazacban eleg nagy mennyisegu a telitetlen zsir es az italom 12 g proteint tartalmaz 36g szenhidratot es 11g telitetlen zsirt

altalaban tizoraira megszoktam meg enni egy almat es este ha ehes vagyok akkor meg 14g feherjeshaket iszom amugy edzesek utan 32gos feherjeszeletet eszem ami 270 kcal szoval utana akkor nem vacsorazom

2012. máj. 1. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:
mint irtam ez egy kiveteles alkalom volt es iaz nem kifejeztten fogyokuras tema de itt kapok olyan hozzaszolasokat is mint a tied:) akkor vegulis ez nem szamitott ma soknak ugye?
2012. máj. 1. 23:36
 5/5 anonim válasza:
éhezteted magad
2012. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!