Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félzsíros túrót is lehet...

Félzsíros túrót is lehet enni? Belefér a diétába?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam boltban, és csak félzsíros túró volt. Vettem belőle 1 kg-ot, amit nem szeretnék kidobni. Ma reggelire 140g túrót ettem 100g eperrel. Tízóraira 150g natúr joghurtot eszek. Ebédre 150g csirkemellet zöldséggel. Edzés után tejsavó fehérjét. Vacsorára pedig megint túrót eszek, kb 150g-ot meg zöldséget.
2012. máj. 3. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyan helyen élek, ahol sajnos nincs zsírszegény túró, így félzsírósat szoktam venni. Általában vacsorára eszek csak túrót. Belefér a napi kalória szükségletembe, így megeszem azt is.
2012. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ettem pizzát és hamburgert is, mégis sikerült fogynom. Az összesség számít, és az egész napi kalóriabevitel.
2012. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek ennyi silány tejtermék?
2013. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!