Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb tisztítókúra...

Mi a legjobb tisztítókúra amit ismertek? Esküvőm lesz 3 hónap múlva, kicsit szeretnék fogyni (nem sokat) és méregteleníteni.

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem sz@rok büdöset, mióta nem eszem húst. :) Szerintem jó méregtelenítés.

Fogyáshoz a cukros, finomlisztes kaják mennyiségét csökkentsd, vagy cseréld zöldségre, gyümölcsre.

2012. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Skyra Diamonds válasza:
Szerintem a kínai "Calli" tea a világon a legjobb méregtelenítő tea. Gyógynövényekből áll, nincs mellékhatása, hacsak nem vesszük mellékhatásnak azt, hogy kipucolja a méreganyagokat és egyensúlyba hozza a szervezetet, tehát növekszik az immunrendszer erőssége. Ebbe az is beletartozik, hogy aki vékony, hízik egy kicsit, aki kövér, fogyni fog ettől a hatástól. A lényege, hogy kitartóan kell fogyasztani, főképpen az első három hónapban. Boltban nem kapható tudomásom szerint, ha érdekel, írj és küldök majd elérhetőséget, ahol beszerezheted. Az egész hatásmechanizmusa a kínai filozófiára épül. Én több, mint 10 éve fogyasztója vagyok, nagyon hatásosnak tartom.
2012. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A húst ne hagyd ki,mert kell a szervezetnek. Egyél kevésbbé nehéz ételeket,igyál gyógyteákat,az használ.
2012. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tikana válasza:

Ami nekem bevált:

1. nap: rizs, párolt zöldségek

2. nap: párolt zöldség, gyümölcs

3. nap: csak víz

Ezt 2x egymásután megcsinálom, a masszőröm ajánlotta és nagyon bevált.

2012. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 4. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:

"A húst ne hagyd ki,mert kell a szervezetnek."

3-as, mielőtt legközelebb is ilyen ostobaságokat állítanál, hallgasd meg a Tóth Gáborral készült interjút itt:

[link]

Alulról a második (egyébként élelmiszeripari mérnök).

2012. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!