Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? (kérdésed túl...

Miért van ez? (kérdésed túl rövud, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy olvasgatok az interneten, és egy 175 centis 40 kilós lányra (a képére) azt írják hogy kicsit vékony, de nem vészes...Meg hogy szép vékony jól néz ki...Én meg 155-56 centi vagyok és 37 kiló, én most akkor dagadt vagyok? :( :( Egyébként GYK-n is láttam már nem egy ilyen kérdést. Áh nem érdekel majd megint a halálba halálba éheztetem magam azt végre mindenki megérti hogy mennyire sz@r...

2012. máj. 3. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Igazából a kérdésben benne van a válasz. Hiszen azt írtad, hogy egy 175 cm-s 40 kg-s lány képéhez írják, hogy kicsit vékony, de nem vészes. Tehát látják az alakját.

A 155-156 cm és 37 kg két szám, nem tudjuk, hogyan nézel ki. Lehet, hogy tök jó, feszes tested van, csak ne te nem érzed így.

Egyébként nem kell fogynod. Ha mégsem vagy elégedett magaddal tornázz rendszeresen, hogy formásodj, de fogyni nem kell.


Koplalni pedig pláne nem! Elárulom, hogy koplalással két dolgot érhetsz el:

1. csinálod egy darabig, de huzamosabb ideig nem bírod, felhagysz vele, jön a megszokott régi élet és a kilók csak úgy mennek fel rád.

2. tartva attól, hogyha felhagysz a koplalással jönnek a kilók kínkeservesen is, de kitartasz a koplalás mellett és végül a mentő visz el.

2012. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na látod pont erről beszélek! Te is ledagadtoztál két szám alapján! Írtad hogy nyugodtam tornázzak, vagyis van miből leadnom :( Mások b@zdmeg leanorexiáznak holott ez annál sokkal durvább...Folyton sírok pont most is az ilyenekért... :( Bocsi de én már nem bírom tovább ezt mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve folyton csak sírnék annyit sírtam már hogy iskolába menni sincs erőm... :(
2012. máj. 3. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt még én leszek a rossz, amiért válaszoltam, kérlek olvasd el mégegyszer a választ és értelmezd!


"Egyébként nem kell fogynod. Ha mégsem vagy elégedett magaddal tornázz rendszeresen, hogy formásodj, de fogyni nem kell."


Ezt a kis részt értelmezd, és rájössz, hogy nem azt írtam, hogy dagadt vagy, pont hogy azt, hogy szerintem nem kell fogynod.


Egyébként nem viccelek, szerintem keress fel egy pszicholúgust!

2012. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem akarok formásodni. Fuj, utálom ezt a szót. Itt GYK-n mindenki ezt írja hogy "tornázz és majd jobban fogsz kinézni!" a "való életben" pedig ledeszkáznak ez miért van? Én nem vagyok deszka jól mondja itt mindenki van még miből leadnom kérlek segítsetek mindjárt megőrülök! :( Hát anya járat pszihológushoz de sz@rt sem ér.
2012. máj. 3. 20:07
 5/10 A kérdező kommentje:
De tudjátok mi a furcsa? Egyik kérdésemben 3 centivel magasabbnak írtam magam, és tudjátok mit írt kivétel nélkül mindenki? Hogy csoda hogy élek! Hogy Csoda hogy elbírom az iskolatáskát meg hogy szomorúez az egész ami velem történik! Miért??????????
2012. máj. 3. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kérdés kamu ha meg nem akkor valami nagyon beteg ember írhatta.

LINKELJED MÁR BE AZ A RÉSZT AHOL AZ A SOK EMBER LEDAGADTOZ TÉGED!!!!!!!!!!!!! NEM KÖVÉR VAGY, HANEM ISZONYATOSAN VÉKONY ÉS NEM AZÉRT ÍRTÁK, HOGY TORNÁZZ, MERT FELESLEGED LENNE, HANEM EGY KICSI IZOM FELSZEDÉSÉVEL TALÁN NEM MONDANÁK RÁD, HOGY DESZKA VAGY

2012. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenki néz ki ugyanúgy ugyanazzal a súllyal. Mondjuk szerintem a többség 175/40-nel egy csontvázra hasonlít, de lehet az a lány nem ilyen volt, mondjuk mert nem volt semmi izomzata.

2. Senki se mondta, hogy van miből leadnod, meg fogynod kéne, de mivel te írtad, hogy koplalni akarsz, annál egy jobb megoldás a torna, ha nem vagy elégedett a testeddel és tenni akarsz valamit, mert azzal nem teszel rosszat akkor se, ha tökéletes súlyban vagy, jó alakkal, csak rossz a testképed (mint gondolom neked). Tehát könnyen lehet látatlanban mindenkinek javasolni, hogy mozogjon, mert mindenkinek kell/kéne, testsúlytól függetlenül, az egészsége érdekében. Plusz attól, hogy vékony vagy, még nem lesz magában jó alakod, egy kis izom kell, az a szép.

3. Te is jól tudod, hogy alacsony a súlyod, és nem vagy dagadt, sőt, elég sovány lehetsz.

De ha biztosat akarsz, tegyél fel egy képet, mert azt az égvilágon mindenki lesz.rja, hogy hány kiló vagy, a lényeg, hogy hogy nézel ki.

Attól, hogy az a lány hogy néz ki és hány kg, semmi sem függ, attól még te nem leszel dagadtabb, ha arányaiban több a súlyod. Ha ez megnyugtat, én 20 kilóval vagyok nehezebb, és hát elég messze vagyok a dagadttól. És van anorexiás, aki 30 kg, és a másik anorexiás közli rá, hogy milyen szép, akkor te is éhezteted majd magad, mert ők soványabbak? Ne csináld, butaság, ezzel lehet tönkrevágni a szervezeted egy életre.

2012. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, te nem vagy normális!!!

Itt senki nem dagadtozott le, szövegértelmezési problémáid is vannak az étkezési zavarok mellett?

De szerintem csak megerősítést vársz abban, hogy milyen k*rva vékony vagy, és itt hüledeznek, hogy 'húúúú, de vékony vagy, aztaaaa, fúúúúú' szóval szerintem csak egy anorexiás p*csa vagy, aki itt sír, hogy ilyen rossz, meg olyan rossz, sajnáltatod itt magad, miközben meg magadban mosolyogsz és elégedettség tölt el, amikor valaki azt mondja, hogy milyen rettenetes vékony vagy.

Ez tipikus anorexiás viselkedés, volt ismerősöm is detto ugyanilyen volt.

Rinyált állandóan, hogy ilyen meg olyan dagadt vagyok, közben meg már úgy zörögtek a csontjai, hogy rossz volt ránézni.

Szóval szerintem te is dettó ugyanez vagy, és nem sajnállak, mert te választottad ezt az utat.

Akár vissza is fordíthatnád, elkezdhetnél többet enni kicsit, és tornázhatsz is, mert az jó dolog.

Ha pedig egyik sem tetszik, keress fel egy dilidokit, ugyanis már csak az való az ilyen magadfajta embereknek... -.-"

2012. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu kérdés lenne, de nem az. Egyébként NEM azért írtam ki a kérdést hogy mindenki azt írja rám hogy vékony vagyok! Tudjátok UTÁLOM az ilyen h*lye pic*ákat de tényleg pont ezért lettem ilyen depressziós! Egyáltalán nem szoktam olyanokat mondani a tükörnek hogy fujj de dagadt vagyok csak hogy mások azt mondják hogy hát te hülye vagy csak hogy nagyobb önbizalmam legyen. A világ pedig tele van ilyesfajta idiótákkal, én meg ugye mellettük kövérnek érzem magam (az más kérdés hogy amúgy kövérnek is látom)! És bocsi, tényleg bocsi hogy kiakadtam de tegnap betelt nálam a pohár egész éjszaka sírtam reggelre pedig feldagadt a szemem a sok sírástól szóval klassz volt a ma reggel...De már jobban vagyok lenyugodtam csak néha annyira eltörik nálam a mécses...Néha van olyan pont amikor már nem bírom tovább és minden kiszalad belőlem...Tehát nem vagyok hisztis pics*, sőt nagyon is fiúsabb lány vagyok az iskolában egy szót nem szólok senkihez. Kevés az olyan ember akiben megbízok.Tényleg bocsi ezért az egészért, nem vagyok idióta!
2012. máj. 4. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:

ha tényleg ennyire agykárosodott vagy akkor tedd meg azt a szívességet hogy felkötöd vagy halálra éhezteted magad magad legyélolykedves. már bocsánat nem tudom szebben írni.

a 175 centis 40 kilós lányok valószínüleg modellek, nekik alapból ilyen az alkatuk tehát jól áll nekik.

jelentem én 163 centi vagyok, 50 kiló, nem vagyok dagadt csak annak látom magam és kb 16 éves korom óta bulimiás vagyok. Mégse ide járok sajnáltatni magam...

rohadtul irritáló vagy nem csoda hogy 'b.szogatnak'. normális válaszokat kapsz de te is ugyanolyan hülye p.csa vagy mint akiket utálsz és nem jut el a kis sz.rrá éheztetett agyadig.

sorry gondoltam ha olyan stílusban írok amiben te akkor talán felfogod.

2012. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!