Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » McDonald joghurt? Kalória?

McDonald joghurt? Kalória?

Figyelt kérdés
ma reggel mekiben reggeliztem és kíváncsi lennék hogy mennyi kalória van a gyümölcsös joghurtban.? :)
2012. máj. 3. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
160.
2012. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm.!:)
2012. máj. 3. 22:15
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha mekiben kajálsz akkor csak névlegesen fogyózol....fogyózhatsz életed végéig.
2012. máj. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
fogyókúrázol és a mekiben reggelizel?
2012. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sírok, fölöttem leírták már hogy miért, mit is várnak az emberek, dehát ezért jó a kalória számolás mert bemesélheted magadnak hogy mekkora diétát nyomsz, holott eszed a szemetet, csak így tovább látványos lesz az eredmény;)
2012. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
De most komolyan, a joghurtok legyen az McFosat'sz vagy akármilyen danone görög krémjoghurt akkora mű hulladék, csak beteg leszel tőle. Nem mondom hogy ne fogyassz tejterméket, de ne ilyen moslékot egyél, nézd a kalóriaszámot minden terméken és ne olyat vegyél aminek kifejezetten finom az íze és tele van cukorral meg mindennel. Főképp a mekibe ne menj, ott sokszor összekeverem a wc-t a kiszolgálópulttal, és mikor hányingerem lett a szagtól a pultos csajt hánytam le, mert azt hittem hogy a wcben vagyok. XD
2012. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A kertész salátában lóf*sz nincs a zöldségeken kívűl, 15 kcal egy tányér.

Az ásványvíz meg a Light kóla is ugyanannyi kcal, mint az üzletben.

Joghurtot nem ettem még ott, valszeg nem is fogok, a többi sz@rt meg hagyjuk.

De a fent felsoroltakra vessünk keresztet, kiáltsuk ki hízlaló étkezési hulladéknak, csak azért, mert a Mc Donalds IS árusítja?

Ti sem vagytok normálisak, már bocs...

2012. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló.. ha valaki azt mondja neked, hogy MCDonald akor rögtn a kertészsaláta és az ásványvíz jut eszedbe? ez az 1 normális kaja amit ott lehet kapni. De ezt meg nem reklámozzák.. sőt egy boltban még olcsobban meg is kapod frissen.. ugyhogy igen, én leírom a mekit...
2012. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem, de joghurtról volt szó, nem Bigmac-ről meg duplasajtburgerről...

Én sem eszek ott, de gáz, hogy nem lehet feltenni egy ilyen kérdést (hagyjuk a mekit, legyen csokis fánk, vagy pizzás csiga), hány kcal, mert "több, mint amennyit ehetsz" "ha megetted, nem mindegy?"

"ha ilyeneket zabálsz, sose fogysz le"

Nem véleményt kérnek, csak 1 számot, sehol nincs az, hogy minden nap ilyet esznek, mégis jönnek mindig az okoskodók...

2012. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó ez igaz. és akik így letámadtak hogy "sose fogyok le"... ki mondta hogy fogyózok?? :D már féléve elértem a célom és kíváncsiságból megkérdeztem mennyi kalória van benne mert nem tudtam. de én sem mekivel fogytam le az biztos.:)
2012. máj. 5. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!