Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most már tényleg le akarok...

Most már tényleg le akarok fogyni! Hogyan?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és eléggé hajlamos a hízásra. Gyengéim az édességek és a zsíros ételek, sportolni meg nem szeretek... ha szomorú vagyok én nem fogyok, hanem hízok. most vagyok 75 kg. ez nem is érdekelt sokáig, viszont rám szállt a családom, hogy fogyjak le stb... az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor a barátom is tett rám egy-két célzatos megjegyzést. Le akarok fogyni, ha lehet, hamar. a zsíros ételek kikerülhetetlenek, amikor a barátomnál ebédelek akkor mindig ilyen hízlaló kaják vannak, és nem akarok erről szólni senkinek hogy fogyni akarok, max a családomnak. sportolni sem akarok, max konditerem, futni is elmegyek ha nagyon muszáj. le tudok adni mondjuk 15 kilót 1-2 hónap alatt? és mégis hogyan?
2012. máj. 4. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyni CSAK úgy lehet, ha elsösorban normálisan (kevés zsir és szénhidrát, sok zöldség meg gyümölcs) táplálkozol és rendszeresen sportolsz, a napi kalóriabeviteled kevesebb, mint amennyit naponta elhasználsz.

Mivel ezt nem akarod, ezért semmi esélyed sincs lefogyni.

2012. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Először is az egészségtelen ételeket felejtsd el,fehérjékben és vitaminokban gazdag egészséges ételeket fogyassz(pl.: fehér húsokat,zöldségeket),naponta menny futni,és tornagyakorlatokat is csinálhatnál otthon.Vezess be valamiféle rendszert a napirendedbe(étkezésre és sportolásra gondolok).Az a lényeg hogy megszokja a tested a rendszeres mozgást.

Szerezz egy társat aki motivál,és hajlandó edzeni veled,és egy szakértőt is megkérdezhetnél hogy mitévő legyél,nem orvosra gondolok csak mondjuk valamiféle edzőre vagy tesitanárra.

Én csak ennyit tudok ajánlani,nekem sose volt ilyen problémám ,én mindig túl vékony voltam de az edzés nekem is segített,mindegy hogy fogyni vagy hízni akar az ember,a motiváció a leglényegesebb.És ha tényleg beleadsz mindent akkor letudsz fogyni kb. 2 hónap alatt.

Sok sikert kívánok!

2012. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) azért nehéz lesz de mostmár nem érdekel!!!:)
2012. máj. 8. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!