Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartson a hasprés...

Mennyi ideig tartson a hasprés gyakorlata egy nap?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 11:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Két szűlésen vagyok túl.Az elsőnél nagyon sokat híztm,de le is tudtam adni, még a hasamról is.A második gyermekemmel nem híztam annyit, sajnos a hasam megmaradt. Már három hete hasprés gyakorlatot végzek semmi hatás!Lehet,hogy kevés ideig tart a gyakorlat?
2008. ápr. 21. 11:40
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem, diétáznod kéne hogy leadd a zsírt tartósan és egészséges módon.

Ehhez a hasprés önnmagában édeskevés.

Számos srácot és lányt ismerek akik csak diétáznak, nem hasaznak semmit és kockás a hasuk a diéta következtében. NEm olyanokról beszélek most ,akik eleve gyors anyagcserével rendelkeznek és szálkásak, hanem akik teltek voltak és a diéta hatására lett olyan a külsejük, amilyen.


Sok sikert!!!

2008. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ! Engedd, hogy az első válaszoló úgy végezze a "hasazást", ahogy akarja ! Te azonban , mivel gondolom, még nem kezdtél bele, figyelj, hogy mindennap végezd a hasprést ( nem a felülést !! ) Ne erőltetve, csak annyira, hogy max. enyhe izomláz alakuljon ki. 3 hét után aztán 1 hét átmenettel mindent bele, minden alkalommal a teljes kifárádásig !!! (és itt már nem lesz izomlázad ! ) Mert csak az a hasizom lesz a fogyasztás után kockás, amelyik előtte IS az volt !! Ezért alakítsd ki a hasizmot, és közben nyugodtan fogyjál. Egészségedre !
2008. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszadó, azért mert foggalmad sincs dolgokról, azért én inkább hallgatnék. Kár hogy nem mutathatom meg a hasam azt hiszem nem írnál ide többet idiótaságokat.


EGyébként hogy érdemben válaszoljak, egy normál hasprés szett minimum 4x25 ismétlést jelent, az elején lehet 4x20 is, vagy amennyi megy, majd fokozatosan lehet növelni az adagot hétről, vagy hónapról hónapra...

2008. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak szeretném írni,hogy igaza van a diétában ,egeszségesen kell élni,de én nem vagyok kövér 59kg vagyok a hasam maradt meg a szűlés után. Azt szeretném korigálni.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!