Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magas lanyok! Mennyit esztek...

Magas lanyok! Mennyit esztek egy nap? Hogy nez ki egy napi etkezesetek?

Figyelt kérdés
Most hagy kilo vagy es milyen magas?
2012. máj. 5. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! én 172 cm magas vagyok, 58 kg. A súlyommal elégedett vagyok, nem fogyózom, csak vigyázok rá. Ilyen szokott lenni egy napi étrendem:

reggeli: egy-két szelet tk. kenyér sajttal, sonkával, vagy szalámival,zöldségekkel, vagy esetleg zabkása almával,vagy joghurt...stb

tízórai:általában gyümi pl.:alma, banán, narancs, kivi, barack, mindig ami szezonális, vagy joghurt, de néha egy szendvics, vagy ha otthon nincs semmi akkor suliba menet veszek egy puffasztott rizs csomagot.

ebéd: itt mindent megengedek magamnak, egy normális tányér leves, plusz második(persze azért változatosan) + néha hétvégén süti

uzsi:joghurt, gyümi, de sokszor kihyagyom, mert fél3kor ebédelek:S

vacsi: tükörtojás, vagy tojásrántotta zöldségekkel,nagyon ritkán csinálunk melegszendvicset, annál is ritkábban pizzát(kb évente2szer), vagy a kedvencem az alma sok trappista sajttal,vagy natur joghurt reszelt almával, fahéjjal.

ezek mellett tízórai környékén sokszor megeszek egy szelet csokit, müzliszeletet, és tartom a súlyom. Bár hozzájön az is, hogy majdnem minden nap sportolok vmit:)

remélem kielégítő válasz volt:)

2012. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
174 cm és 60 kg vagyok. Reggelire 1 tojás és 1 pirítós csirkemellsonkával. Ebédre ami van itthon, normális adag. Vacsorára általában melegszendvics vagy kukoricapehely tejjel, ilyen gyors dolgok, nincs nagyon időm kajálni, viszont napközben szoktam nassolni csokit. Fogyókúrára teljesen alkalmatlan vagyok, fél napig szoktam bírni... :D
2012. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

176 centi és 52 kilo :)

Nagyon rendszertelenül eszem, de általában elég sokat, és sok a nasi chips stb..

2012. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!