Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket csináltok zabpehelyből?...

Miket csináltok zabpehelyből? Vagy hogy eszitek? Így magában semmi íze.

Figyelt kérdés

Annyit olvastam itt, hogy zabpehlyet kell enni, hogy mondom egye fene, veszek én is. Azt hittem olyasmi, mint a kukorica pehely:( De sajnos nem. Ezt ti így eszitek magában? Vagy hogy?

A tejet utálom, szóval azzal se tudom enni(minden tejterméket szeretek, csak a sima tejet nem). Akkor?



2012. máj. 5. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Megdarálom egy kicst kávédarálóval, nem kell teljesen liszté, behagyítom a turmixgépbe, teszek hozzá 3-4 deci vizet meg 1-2 adagolókanál fehérkét, turmixolom oszt kész.
2012. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próbáld belekeverni joghurtba, szerintem úgy finom. :)
2012. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

zabpehely+túró+méz+ banánszeletek(vagy egyéb gyümolcs de banánnal a legjobb sztem)--> nagyon finom próbáld ki! én ezt szoktam reggelizni

olyat is hallottam hogy valaki palacsintat sut belole... de azt sajnos nem tudom hogy kell

2012. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se szeretem natúran :S Palacsintát sütöttem belőle, ami elég laktatató volt és finom.
2012. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis tálkába rakom, bele egy kis tej, és be a mikróba, így összefő, hasonló mint a tejbegríz. Ízesítésnek gyümölcsöt, fahéjat, kakaóport stb. használok, ma pl. kókuszos-kakaósat ettem, iszonyú finom. :) Így nem nagyon lehet érezni a tej ízét, de csinálhatod vízzel is ugyanezt. Ha édesszájú vagy, remek választás reggelire.
2012. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kolláth reggeli, zabkása édesen, sósan.

Kókuszgolyóba darált keksz helyett.

Angyalkorong, knackebrot.

Zöldségfasírt.

Panírban is, kenyér, pogácsa tésztában is finom.

Az egyik nagy kedvencem, pedig én sem rég találtam rá.:)

Küldök recepteket, ha kell.:)

2012. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elnevezése pedig valóban becsapós. Nem pelyhesítési eljárással készül, hanem "összezúzzák" lapítják a zabszemeket.

Frissen, házilag "pelyhesítve" a legfinomabb.:)

2012. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És azt hogy kell csinálni?

És igen, jöhetnek receptek:D

2012. máj. 5. 16:51
 9/9 anonim válasza:
Tej+zabpehely+kakaópor:D én így szoktam és fincsi:D
2012. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!