Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, milyen...

Fogyni szeretnék, milyen sportot, vagy akármi mást tudtok ajánlani, ami megmozgat?

Figyelt kérdés

Sajnos mozgásszegény életmódot élek, így van rajtam pár kiló fölösleg. Azon gondolkodtam, el kéne kezdenem sportolni valamit, vagy legalább olyan tevékenységet csinálni, amitől mozgok, így beindulna a zsírégetés. Futni nem bírok, mert egy idő után elkezdenek fájni a lábaim, viszont szoktam menni biciklizni (bár azt nem olyan intenzív tempóban). Régebben úsztam. Ha van valami ötletetek, vagy hogy min kéne változtatnom, örömmel fogadom!

13/F


2012. máj. 8. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Számomra a biciklizésnél nincs jobb sport, mert sok előnye van, jó közlekedési eszköz, tovább bírok vele sportolni nem fáradok ki olyan hamar mint a futásnál, élvezem a bicajozást ....

Ezt ajánlom neked is, nem kell ahhoz 30 km/h-val tekerned elég a 18-20km is óránként az nem sok

2012. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biciklizz napi 1 órát és király vagy:D azért heti 1 alkalmat adj a testednek regenerálódni, és pihenj. Görkorcsolyázhatsz is.

Kezdj el küzdősportokra járni szeptembertől, így májusban már nem érdemes beiratkozni sehova, viszont kereshetsz magadnak nyárra edzőtáborokat.

Amúgy ha fájnak a lábaid futás közben, akkor van egy olyan érzésem, hogy lapos gumitalpú Converseben szoktál futni...szerezz be egy futócipőt, anélkül tilos futni, csak kárt okozol az ízületeidnek!

2012. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2. válaszoló: Igen, csak egy gagyi kínai tornacipőben szoktam futni. :D

2012. máj. 8. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fájtak a lábaim a futástól, de gyűjtögettem egy futócipőre (ez Nike és 9990 Ft volt, de van 6-7 ezerért is olyan ami jó) és ebben teljesen más.


Azóta 6-8 km-eket futok, fájdalom nélkül. :)

2012. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!