Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Így fogok fogyni?

Sokat ettem ma? Így fogok fogyni?

Figyelt kérdés

R: tk kenyérből (2ből) melegszendvics: uborka, répa, tojás, 1db fasírt+ tejeskávé no cukor

Tízórai: 1 körte

Ebéd: brokkolifőzelék

Uzsonna: egy kocka milka csoki, eper

Még nem vacsiztam

Megittam fél liter zöld teát, egy liter vizet.

Reggel tornáztam és futottam 20 percet.

Nyárra szeretnék fogyni, menni fog így?

és még valami, mit csináljak h menzás vagyok, nagyon egészségtelen a sulis kaja? anya dolgozik nem tud főzni, suliban kell ennem.


2012. máj. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a nap jó volt. A menzát úgy tudod kikerülni ha nem eszel meleget vagy anyud megfőzi előző este és eszed 2napig.Vagy hideget eszel egy salit te is össze tudsz rakni és az lehet különböző is. Vagy még virslit tudok ebédre javasolni.


Egy kicsivel több mozgást kéne véghez vinned egyébként nyárig 5-7kg fogyhatsz.

2012. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:
Az edzésed nagyon kevés, mozogj jóval többet, napi 1 órát legalább. Folyadékból is lehet több kéne, legalább 2-3 liter. A menza nehéz ügy, sajnos nem tudsz ellene mit csinálni. Esetleg azt, hogy otthon előre elkészítesz több napi kaját és dobozban hordod a suliba - rizst, csirkét, zöldségeket. Reggelire egyél zabpelyhet, azzal lehet spórolni sokat (1 kiló 500 forint és majdnem 2 hétig elég minden napi reggelire) és akkor át tudtok csoportosítani más kajára pénzt.
2012. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Ma tényleg nem mozogtam sokat , amúgy heti 3x biciklizek barátnőmmel pár órát. De igyekszem többször:)

A menzával az a baj, hogy anya azt akarja hogy suliban ebédeljek, hogy kapjak főtt kaját, sokat utazik am unkája miatt, én is tudok összerakni kajákat, de mindent összevetve olcsóbban kijön a menza mintha itthon főznénk, mert kapunk kedvezményt, és ha már kifizetjük nem akarom "kikerülni".

2012. máj. 10. 19:14
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
Azért olcsó a menza, mert nagy mennyiség, a suli kap támogatást rá, és ócska alapanyagokból készül. Nem tudom, mennyibe kerül nektek a menza, de annyival többet megéri ráfordítani az egészséges étrendre!
2012. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 3000 ft egy havi főtt kaja. Tehát jóval olcsóbb. Anya meg csak esténként jár haza ritkán főz. Én néha szoktam de nekem sincs mnidig időm rá.
2012. máj. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!