Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma? :S Ez...

Nagyon sokat ettem ma? :S Ez mennyi kcal kb? (lent)

Figyelt kérdés

reggeli: 1 db. fuffasztott rizs

ebéd: kis tányér párolt kukoricás gomba, tejföllel


Utánna mamám főzött vesét, muszály volt egy keveset ennem.. kis tányérnak a negyede volt csak kb.

asztán vacsira: 1 szelet sült csirkemell, körettel(répa, kukorica, gomba)

Nagyon sok volt ez?:/ tornáztam is 45 percet.. es mennyi kcal ez kb.?


2012. máj. 11. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol sok ez neked? Ez nem sok, hanem kevés inkább. A reggeli no comment..

Egyébként senki nem tudja megmondani neked, hogy hány kcal volt, nem lehet így pontosan kiszámítani. Szerintem 1000 kcal alatt volt, ami rettentően kevés, főleg, ha még mozogsz is..

2012. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éhezteted magad.
2012. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sok egyáltalán!

Nézd úgy, hogy ch-t nem is ettél. Ha bűntudatod van, gondolj arra, hogy a husi jó!! A gomba is jó fehérjeforrás (a fehérjétől könnyebben fogysz, mintha pl. egy tál rizst ettél volna a vese helyett.


Sokan pl. krumplit, fehérrizst is esznek... a vese kcal tartalma ennek sokkal kevesebb %-a! A zöldségek nagyon jók.

Sok fehérjét eszel, és zöldséget ez nagyon jó maradjon is így! De! Beillesztenék még 1-2 gyümiétkezést is, pl. tízórait nem ettél. Oda tökéletes pl. 1 alma csak 40 kcal körül van.

Reggelire ehetsz többet, ha akarsz barna kenyeret, magos zsömlét, rozsos kiflit, vagy korpásat, vagy ha édesszájú vagy, zabkását édesítővel, vagy joghurt + gyümi kombó, akár saját készítésű müzli (nem a bolti cukros!)


Ha akarsz ebédre is ehetsz barnarizst, néha krumplit (heti max 1szer ha főzve van)vagy durumtésztát, kölest, hajdinát.


Csak ebéd után ne legyen ch.


és még egyszer: tényleg kevés volt még fogyihoz képest is!! :) szóval ne aggódj. Mások tábla csokikkal jönnek meg sütikkel, hogy megettek 2 szelet sütit + csokit.. te meg vese miatt aggódsz?:) ami husi, és ami remek proteinforrás?:) Nyugi. :)

2012. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!