Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória van egy gyros...

Hány kalória van egy gyros tálban? Pita nélkül.

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miből mennyi van benne.
2012. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
attól függ milyen húsból készzült, meg a szósz milyen.. de egy oldalon olvastam hogx egy gírosban (piáts) 1500 kcal is lehet.. sztem pita nélkül is lehet benne 1000 főleg hogy nagyon zsíros a hus+ a krumpli amit adnak hozzá. Én nem ennék fogyókúra alatt
2012. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csirkemelleset szoktam enni, olaj nélkül sütik, 100 gramm husi, mellé paradicsom, saláta, uborka, hagyma, egy kevés kukorica, és joghurtos szósz. Krumpli, pita nélkül. Szerintem ez nem vészes, az a pár szem kukorica meg 2 kanál szósz(nem majonézes, valami kapros joghurtos nem tudom mi)
2012. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja a választ kihagytam, szóval szerintem abban amit én szoktam enni max 300 van, de az is túlzással.
2012. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És egy olyan amit egy Főzelékfalóhoz hasonló főzőcskézőben adnak?
2012. máj. 12. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Fogalmam sincs, sajnálom.
2012. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne calban számoljatok, ez gyakori téveszme. a szénhidrát és zsírtartalom számít. mivel pita nincs, így ch mentes, és nem is zsírban sütik zsírmentes. gyakorlatilag csak fehérje és zöldség. a szósz necces viszont, mivel abban vannak cukrok.
2012. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen adják rizzsel, krumplival, szóval nem biztos az a ch mentesség.
2012. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!