Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le, csökkentsem...

Hogyan fogyjak le, csökkentsem az izzadást?

Figyelt kérdés

Van rajtam egy kis túlsúly, és tudom, hogy ilyen korban nem kéne fogyókúrázni, de mit javasoltok, mit egyek, vagy mit ne egyek ahhoz, hogy 5-10 kilót le tudjak adni? És az is nagyon zavar, hogy izzadok, Voltam kivizsgáláson, és azt mondták, hogy genetika, de nagyon zavar, hogy már 1-2 órával a felöltözés után foltos a pólóm, és a testszag is előjön, pedig dezodorálok (erős izzadás elleni dezodorral), és zuhanyozok is minden este. Próbálok bővebb pólókat hordani, de nem sokat segít. Kérlek szépen segítsetek!

Köszi.

15/L


2012. máj. 13. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha elmész aerobikozni(3 alkalom/hét min.). Ha még az étkezésedre is odafigyelsz egy kicsit 2 hónap alatt simán leadhatsz 5-10 kilót.


Ha valaki nagyon izzad annak számos oka lehet, nem csak a genetika. Ha rendszeresen sportolnál talán még az izzadékonyságod is csökkenhet mert a rendszeres mozgás helyrerázza majd a szervezetedet.

2012. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem vagyok nagyon izzadós fajta,de volt egy kicsit erősebben izzadós korszakom.Nekem az segített,hogy kizárólag csak természetes kivonatokat tartalmazó izzadásgátlókat használtam.Pl.aloe vera, kamilla, ichtiol, lanolin.Kifejezetten tudom ajánlani a Forever termékcsalád aloe verás izzadásgátló stiftjét.

17/L

Ui:Ne parázz emiatt nagyon!Ez emberi dolog,és gondolj arra,hogy mindenki izzad.:)

2015. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!