Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukámnak ugye nem lesz baja...

Anyukámnak ugye nem lesz baja ettől az őrült fogyókúrától?

Figyelt kérdés
Minden nap 2 liter vizet iszik és maximum 1 almát tudok belékönyörögni!Mondjuk 5 naponta magától eszik egy csirkemell salátát de egy 35 éves nőnek szerintem ez borzasztóan kevés!Egy egérnek is kevés lenne!
2012. máj. 13. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak ilyesztegetni,de igen lesz tőle baja,sőt, meg is halhat.

én is voltam anorexiás amúgy és ebből nem könnyű kimászni,szakember segítségére lenne szüksége.

háziorvossal mindenképp konzultálni kéne.

2012. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony anorexia. Vidd el orvoshoz.
2012. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akar orvoshoz menni és én gyerek vagyok nem kötelezhetem rá vagy igen?Mit csináljak :( ?
2012. máj. 13. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
édesapádnak nem tudsz szólni? szomszédok? tanár? háziorvos? valamilyen tekintéllyel bíró felnőtt? ez nagyon komoly baj, cselekedned kell, akkor is, ha ezzel magadra haragítod anyudat..
2012. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szólj egy felnőtt ismerősödnek, de sürgősen. az anorexia nervosánál ha sokáig koplal a beteg, akkor elkezdenek bomlani az izmok. beleértve a szervek izmait is, mint a szívizom... és egy idő után szívelégtelenség, majd halál...
2012. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor tényleg az lenne a legjobb,ha szólnál mondjuk az osztályfőnöködnek vagy valamelyik családtagodnak,mert ez tényleg nagyon veszélyes betegség,és aki anorexiás az nem hiszi el,hogy baj amit művel és egyre jobban tönkreteszi magát.
2012. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apukám nincs,háziorvosát anyukámnak nem ismerem.Akkor az jó ha szólok az osztályfőnökömnek?Ő tud majd segíteni?
2012. máj. 13. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:

igen,akkor szólj az osztályfőnödködnek,ő biztosan segíteni fog.

vagy ha van a suliban gyermekvédelemmel,családvédelemmel foglalkozó felnőtt neki is szólhatsz.

2012. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!