Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban fehérjét bevinni a szervezetbe egy vegetáriánus fogyókúrázónak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 22:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
szója
2012. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
túró
2012. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
sajt
2012. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a vegetáriánus szemléletbe mennyire fér bele a tojás, de a tojásfehérje az 100%ban tartalmazza a fehérjét. Van olyan vegetáriánus, aki eszik tojást, van aki nem, merthogy az is egy kicsi élet... Nem tudom te eszel e.
2012. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2012. máj. 13. 22:45
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajtot nem nagyon eszem,és tojást is ritkán,de ha ezzel jobb lesz akkor megpróbálom.Már így is sokat fogytam,és most nagyon érzem,hogy hiányzik a hús.Amíg nem fogyóztam nem volt ilyen.Ezért gondoltam,hogy pótolni kéne valamivel...
2012. máj. 13. 22:48
 7/16 anonim válasza:
De lehet venni fehérje port is, az is jó. Van mindenféle ízesítésben, bár nem a legolcsóbb megoldás :)
2012. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát a fehérje porokban nem vagyok otthon,de utánanézek.Barátnőmnek volt ilyen mindig tejjel itta...Esetleg ha lenne ilyenem akkor rakhatnám vízbe is ugye?
2012. máj. 13. 22:55
 9/16 anonim ***** válasza:

tofu, tojás, light sajtok, sajtkrémek, tojáskrém, bab, babpüré, lencse, zöldborsó, sárgaborsó, gombák, cottage cheese, túró, kefír, joghurt, rizs, szójatej

ebédnek-lencse, zöldborsó, sárgaborsófőzelék főtt tojással

tojásleves, túróval töltött hagyma, gombam krumpli

tojásos lecsó rizzsel

túróval, zöldségekkel rakott ételek reszelt light sajttal

túrókrém piritóssal

gombás rizs főtt tojással

2012. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én vízzel szoktam inni, de van amelyik kicsit szemcsésebb, azt csak tejjel tudtam meginni. A scitec nutrition-ös nagyon finom és vízzel is kb ugyanolyan az íze mint tejjel. Tejjel kicsit krémesebb.
2012. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!