Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecetes diéta mennyire jó?

Az almaecetes diéta mennyire jó?

Figyelt kérdés
170cm,89 kg,lány vagyok.és erről a diétáról hallottam néhány dolgot,de nem tudom hogy hatásos-e.Segítenétek???
2012. máj. 14. 18:06
 1/7 anonim válasza:
Nekem segitett 2 kilótól megszabadulni.Én ugy csináltam,hogy reggel éhgyomorra egy pohár vizhez egy evőkanállal hozzá tettem. Délben evés előtt 15 percel és este is ugyan igy.Bár nagyon rossz ize van és amint meg iszom rögtön elmegy az étvágyam,mert nagyon rossz.
2012. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt fogytál le vele???
2012. máj. 14. 18:40
 3/7 anonim válasza:
Hát 1 hét,de ez szerintem nem test zsir volt,hanem csak szimplán az elraktározott viz + m;g sportoltam is hozzá,szóval ez nem pont az almaecet érdeme.
2012. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kiegészítésként nagyon jó diétához. Én is ugyanúgy használom, ahogy az első válaszoló, csak még délben is. Étkezések előtt negyed órával tanácsos meginni. Étvágycsökkentő is, így kevesebbet fogsz utána enni. Keress rá neten, érdemes.
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézus, semmire nem jó, el ne hidd, kiszámolt étrend kell minőségi kajákból, ma csak 1000. szer írom le:) + sport ami nem futás főleg ilyen túlsúllyal, nem hulahopp, és ki tudja még milyen fogyatékos elméletek vannak itt a gyíkon hogy jó.Azt tudom javasolni hogy olvasgass hiteles oldalakat a témáról pl tesztoszteron.hu bodybuilder.hu etc van néhány...utána küldj egy privát üzenetet a megtervezett étrendeddel + edzéstervvel...mert ilyenekkel az a rossz hírem van hogy örökre dagadt maradsz.
2012. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akiktől hallottam azok azt mondták hogy hatásos az almaecet,de nagyon rossz az íze.
2012. máj. 15. 17:23
 7/7 anonim válasza:
Szia!:) Aerobic oktatóként nagyon is ajánlom! Nekem 3 éve bele van építve az étrendembe és az edzéstervembe, nagyon szeretem. Voltak hónapos kihagyásaim, de nem mondanék le róla végleg! Emlékszem, pár nap után csökkent a hajhullásom, szebb lett a bőröm, és állandóan WC-re jártam! Én a Mézes Almaecetet használom, Chef márkából, párszáz forintért bárhol hozzájutok :) Mivel ecet, ezért sav, de ahogyan a citrom is, a gyomorban lúgos hatást fejt ki, ezért kiváló az egészségre! Reggel éhgyomorra és étkezések előtt javallott. Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!