Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki? (újra. )

Hogy kezdjek neki? (újra. )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. 165-66 cm és kb 70 kg. Néha még fölé is megy. A semmiből hónapok alatt híztam. Én szemmel nem láttam magamon, de ma a tesitanárom odahívott magához hogy mennyit híztam? Mert látja rajtam.. Nagyon szíven ütött, főleg hogy amúgy sem vagyok megelégedve magammal. Volt hogy egy hónapig szinte minden nap tornáztam, 6 után nem ettem és 1 kg-ot nem fogytam.. így abbahagytam.

Nem rég is sokat edzettem, de nem hogy fogytam volna, híztam. :(

Nagyon szeretnék fogyni, legalább 5 kg-ot.. de inkább 10-et. Hogy csináljam? Mit ronthattam el eddig? Zöld teával próbálkozzak mellette? Kérlek segítsetek, nagyon rosszul érzem így magam! :(



2012. máj. 14. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

és miket ettél? Mert az se mindegy, ha 6ig zabálsz, utána meg nem eszel semmit, az se jó. Meg amúgyis baromság ez a 6 után nem evés. Csak lelassul az anyagcseréd. Figyi reggelire egyél zabkását vagy salátát, tk kenyeret, sovány sonkát, tojást stb. Tízóraira egy gyümölcsöt, ebédre csirkemell natúran egy pici rizzsel, vagy zöldségekkel(simán teflonban megpiritod, egyből finomabb, mint nyersen). Vacsira meg túrót, sovány sonkával.

Számold ki mennyi az alapanyagcseréd, és mennyi kalóriát kell egyél a fogyáshoz. Számold a kalóriákat. Mozgj is mellette valamennyit. Ha így nem fogysz le, akkor menj orvoshoz, mert valami egészségügyi problémád van!

2012. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ìgy vagyok, sajnos. Pedig csak annyit változott az ètrendem, h több zöldsèget, gyümölcsöt eszek és vizet iszok.
2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!