Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye vagy...

Most én vagyok a hülye vagy tényleg kövér vagyok?

Figyelt kérdés
156cm vagyok és 70kg,tudom nagyon soknak tünik,és én amikor bele nézek a tükörbe rosszul vagyok magamtol,viszont a barátnőim szerint nem vagyok kövér ,azt mondjak,hogy apszolult nincs nagy hasam,a pasim szerint is nagyon jo az alakom,és sok pasinak tetszem is,de én mindezek ellenére nem szeretem a testem..a pasim szerint csak nagy a cicim de semmi más nem nagy rajtam,meg mindenki azt mondja,hogy telt vagyok,de nagyon jol nezek ki.Én viszont ugy érzem,hogy bele őrülök abba,hogy folyton arra gondolok,hogy kövér vagyok.Már futok is zöld teát is iszom,hogy lefogyak
2012. máj. 14. 23:32
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak a nőies testalkatod miatt? Mert ahogy írod, többnek tűnik a súlyod az átlagosnál, jómagam is 156-7 cm vagyok, de én meg kifejezetten sovány, 47-8 kg, és úgy tudom 50 fölött lenne az ideális. De ha genetikailag ilyen az alakod (nőies), és ők így szeretnek, akkor szerintem ne foglalkozz vele, bár ha téged zavar, tornázhatsz, vagy megválogathatod, mit eszel
2012. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem te vagy a hülye. A folytatást rád bízom.
2012. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ha tennél fel 1 képet, könnyebb lenne eldöntenünk, hogy ki a hülye...

én mondjuk a 170 centimhez soknak éreztem a 70 kilót, de mindegy..(de hogy lefogytam, nincs is szinte semmi cicim, szóval valamit valamiért..)

2012. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
[link] itt a kép:D
2012. máj. 15. 00:42
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőkre ilyen téren nem szabad hallgatni! Bármennyire szeretnek, kicsi az esély, hogy elmondják az igazat. Mindenkiben ott lakozik a kisördög. Szeretjük azt, ha a minket körülvevő emberek nem mindenben tökéletesek, nem mindenben jobbak nálunk, és ezért apró (nem tudatos) hazugságokra is képesek vagyunk.


Az nagyon jó, hogy a barátodnak így is tetszel, de az az igazság, hogy a 156 centihez mért 70 kiló már nem csak esztétikailag, hanem orvosilag is túlsúlyosnak számít. Hosszabb távon egészségügyi gondokat okozhat. :(


Magyarán valóban nem árt, ha leadsz pár kilót.

Ha nagyon óvatosan, lassan fogysz, akkor a bőröd is vissza fog húzódni fogyás közben.


A futás nagyon jó, a zöld tea is egészséges.

Egy kicsit az étrenden is kellene majd alakítanod. Első körben kiszanálni a cukros üdítőket, cukros kávét, nasikat.


Egy tipp:

ne hirdesd a barátnőid között, hogy fogyni szeretnél,

csak annyit mondj, hogy sportolsz egy kicsit, hogy egészségesebb légy.


Így sokkal könnyebb végigvinni, mert nem szólnak bele. :)

2012. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

hat 70 kilonak tenyleg nem tünsz, pláne 156 centivel... jó az a mérleg?:D

jó amugy van mit fogyni, de szerintem nem olyan sokat és ha nem megy le akkorse gáz

2012. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam a képet mielőtt még írtam.


Nem csal az a mérleg?

158 centi és 53 kiló vagyok, de nekem nagyobb a pocakom (és tízedekkora a mellem, de az nem jelenthet annyi súlyt). :)

2012. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A fenékről és a lábakról is kérnénk! :)


Meg kellene találni azt a többletet. Mert így én se értem. :)

2012. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Uhh, csinos vagy!
2012. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
[link] tessék...és igen tuti h annyi vagyok,mert az orvosnal mértek és ő is mondta h van feleslegem:S de hat igy nézek ki:SSS :(
2012. máj. 15. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!