Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem iszom cukros...

Ha nem eszem iszom cukros dolgokat 2 hétig, akkor fogyhatok egy keveset?

Figyelt kérdés
Mert eddig minden napjaim része volt a cukor nagy mennyiségben ha nem nasi ha nem nápolyi csoki akkor cukros ételek főzelékek palacsinta stb...Akkor ez nagyon nagy változás lenne.És utána szépen lassacskán elhagyni a cukrot vagy csak minimálisat.

2012. máj. 15. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálatok a főzelékben is cukor van? Nem csak a cukor veszélyes, hanem a zsír is. Illetve egyik sem, csak mértéket kell tartani. 2 hét alatt nagy fogyásra ne számíts, ez hónapokig szokott tartani.
2012. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor gyerek voltam én nekem mandula gyulladásom volt 2 hétig és nem tudtam megenni semmit mert úgy fájt a torkom és én 6 kg-ot fogytam le úgy hogy feküdtem. De így hogy már felnőtt lettem nem is lehet kibírni hogy ne egyen az ember csak diétából meg nem is fogyok semmit sem hiába düllednek a szemeim az éhségtől.A gyümölcs diéta sem jó mert az is cukros nekem 10 kg kéne leadnom. Van rá 2 hónapom. Ölet? A sport megvan mégsem fogyok semmit az étrendemen kellene változtatnom.
2012. máj. 15. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt találsz útmutatót:

[link]

2012. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!