Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan löttyedt vagyok. Mit...

Olyan löttyedt vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 6. hete gipszelve van a lábam, előtte 1 hetet kórházban voltam. Ez még csak fekvőgipsz. A járót most fogok megkapni és még rajtam lesz 2 hétig legalább, és utána sem ugrálhatok. Eddig sovány voltam, de a kórházi koszt, és hogy nem mozogtam minden nap elkezdett zsírosítani. Nem edzésszerűen mozogtam, de azért sokat sétáltam és ugráltam. Most megnőtt a pocim és combom is. Tudtok valami tanácsot adni?
2012. máj. 16. 17:05
 1/2 A kérdező kommentje:
*5 hete, úgy 6 hét, hogy 1 hét volt a kórház.
2012. máj. 16. 17:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Amig gipszben vagy, nyilvnvalóan nem tudsz sportolni, ugxhogy addig próbálj a diétára koncentrálni. Ne egyél sokat, mivel nem mozogsz amúgy sincs szükséged annyi kalóriára, inkább egészséges kajákat fogyassz a műkaják helyett. Igyál sok vizet, és nasi helyett inkább vmi gyümölcsöt rágcsálj. Aztán ha lekerül a gipsz, fokozatosan elkezdhetsz mozogni.
2012. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!