Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruációs éhség?!

Menstruációs éhség?!

Figyelt kérdés

Próbálok fogyókúrázni, de 1 héttel menstruáció előtt mindig farkas éhes vagyok akármennyit eszem és akármit. Ha már érzem hogy tele vagyok akkoris. Ezt mivel győzhetném le? Mit egyek, igyak, vegyek be?

így mindig felszedek annyit kg-t amennyit az előtti héten leadtam.



2012. máj. 16. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

De utána nem megy le az a felszedett pár kiló?

Mert nekem az a megfigyelésem, hogy a menstruáció idején (első két napján pontosabban) annyit és azt ehetek, amit akarok (tényleg össze-vissza zabálok néha, borzalom belegondolni is), mégis, mikor elmúlik a menstruációm, lemegy minden, amit közben felszedtem, sőt, általában több is.

Amíg fogyóztam, mindig menstruáció után fogytam 1-2 kilót az előzőhöz képest, majd egész hónapban azt tartottam, a következőnél megint le, és így tovább.

Összességében kb. az volt, hogy felszedtem közben 1-2 kilót, majd leadtam 3-4 kilót utána, így lett meg a kisebb fogyás a végére.


Ha neked is így van, akkor szerintem ne aggódj az éhség miatt. :)

2012. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt!

[link]


PMS egyik tünete a farkaséhség. Megfelelő vitaminbevitellel csökkenthető.

Amint belinkeltem az az egyik cég honlapja, nem kell feltétlenül az ő vitaminkészítményüket szedni.

Magnézium, kalcium, e-vitamin és b6 vitamin van benne.

2012. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm azt mondta hogy azt vette észre hogyha visszafogja magát menszesz előtt és nem enged a menstruációs zabálásnak, akkor még fogy is :D Próbáld ki, fogd vissza magad!
2012. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!