Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy sport mellett...

Mit egyek, hogy sport mellett egy hónap alatt 5 kilót fogyjak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy hónap alatt koplalás nélkül talán nehezen megy le annyi, de fontos lenne legalább 4-5 kilót leadnom! Nem update kajákra gondolok, mert az azért elég költséges..vmi ólcsóbb és hatásos étrend kellene. Előre is köszönöm a válaszokat!

18/L 156 cm- 53 kg



2012. máj. 16. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

5 kiló szerintem kicsit sok, nem tudom, hogy ennyi le tud-e menni egyáltalán...

Mindenesetre, ami nekem bevált az a sok alma volt, és estére már csak 2-3 főtt tojás. Napközben bármi, de mértékkel.


Én így csináltam, és sikerült fogyni, de őszintén megmondom, sosem 5 kilót egy hónapban, sőt, időbe telt, mire egyáltalán beindult a fogyás, tehát az első két hónapban mondhatni semmi le sem ment.

Emiatt nem tudom, reális-e egyáltalán a célod, de - ésszel! - próbáld meg persze.

2012. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:SS igen, tudom.. sajnos lusta voltam, mindig azt mondogattam, hogy majd majd.. és erre mostmár nincs rá sok időm, de tudom, hogy lekéne fogynom, főleg hogy kb másfél hónap múlva irány Balcsi.. sokat futok meg edzek és úgy fogok táplálkozni is.. Remélem összejön legalább 3 kiló..
2012. máj. 16. 21:47
 3/6 anonim válasza:
Reggel zabpehely, natúr joghurt. napközkben csirkemell+rizs+párolt zöld. Lényeg, hogy legyen szétosztva napi 4-5 kisebb étkezésre. koplalás nem igazán hatásos mert csak lelassul az anyagcsere, hiába na nem hülye a szervezet. Na és persze a mozgás! Update kaják arra jók, ahogy IHM is megénekelte, hogy norbi barátunk még 1 házat vehessen...
2012. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sok almára inkább azt mondanám néhány alma és citrus félék, mert az alma früktróz tartalma sem épp a legkedvezőbb.
2012. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kerdes ,hogy mit ne egyel. Feher kenyer, cukor, zsiros husok, zsir, szensavas cukros lottyok...Egyel: sok salatat ( lehet bele sajtot vagy halat hust is tenni darabokban) sport mellett ne egyel tul keveset sem ,mert akkor nem fogod jol erezni magad es raunsz.Szedelegve nem lehet sportolni.
2012. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leszokok a tésztáról és a fehér kenyérről, na meg a colá-ról ja és a csokiról.. mondjuk most se eszek belőlük sokat, de biztos ami biztos..egyébként nem tudom ki hogy van vele, de én kb 7-8 kilót úgy szedtem fel 3 hónap alatt, hogy éjfél körül nasiztunk minden nap a barátommal.. persze később rájöttem, hogy nem kellett volna, de mostmár mind1, azon vagyok, hogy az a pár kiló ami nem kell, lemennyen:)
2012. máj. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!