Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj ha 13 évesen narancsb...

Nagy baj ha 13 évesen narancsbörös a fenekem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Megnézhetem...??


Pandabácsi

2012. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nézzed mamádét. :)
2012. máj. 16. 22:21
 3/7 anonim válasza:
24%

Igen elég baj, mondom ezt 20évesen szintáén picit narancsbőrösen!

A kaja és a torna sokat tesz,én pl 5évig nem tornázhattam, orvosilag felmentett voltam testnevelésből, és nagyon a kajára sem figyeltem! Viszont ezévtől rendszeresen tornázok, mert szép testet szeretnék!Anyukám 46éves és nincs narancsbőre, akkor nekem legyen??Mi lesz ha gyerekem születik...

2012. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem nagy baj. Ez valami modern divathisztéria, amivel a nők egy része megkeseríti a saját életét, és jó kereseti lehetőséget biztosít annak, aki ezt felismeri. (Nekem is van olyan képzettségem, amivel ebből pénzt tudok keresni, de először mindig megpróbálom lebeszélni a hozzám fordulókat. Csak hogy lásd, hogy merről beszélek.) Egyet biztosan mondhatok: a fiúkat nem érdekli.


A narancsbőr közvetlen kiváltó oka gyakran valamilyen hormonális változás, így 13 évesen, a legnagyobb hormonális változások időszakában egyáltalán nem katasztrófa. Nyugi. :-) Szerintem ne törődj vele, éld az életedet, több ezer évig éltek boldogan az emberek úgy, hogy nem foglalkoztak vele, csak akkor még nem harsogta az összes reklám azt a hülyeséget, hogy mindenkinek tökéletes testtel kell rendelkeznie és ez a tökéletes test mindenki számára elérhető, és úgy kell és lehet kinézni, mint a Photoshoppal készített nőknek a képeken. nem kell és nem lehet.

2012. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keveset iszol (és talán)sok zsírosat eszel. Nem tudom hány kg vagy de figyelj a napi 3 liter szénsavmentes vízre!! Akkor enyhülni fog a narancsbőr. Fogyóznod nem kell 13 évesen! Mozogni meg gondolom mozogsz tesiórákon. egyenlőre neked ennyi bőven elég 13 évesen. VÍZ!! :D
2012. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon sok vizet iszom. tegnap este gép közben szédültem el, mert annyi vizet irtam ,hogy elgyengültem.
2012. máj. 17. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Víztől biztos nem szédültél.
2012. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!