Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornázni jó? Mennyi időt...

Tornázni jó? Mennyi időt tornáztok?

Figyelt kérdés
Naponta??Hetente?? Mennyi időt szoktatok???Van rá időtök?? Hogy osszátok be??na és mit tornáztok? kort nemet írjatok!
2012. máj. 16. 22:16
 1/2 anonim válasza:

Én minden nap 1 órát. fél óra bemelegítés(futás,tánc,biciklizés) heti 5 alkalommal hogy pihenjenek az izmok.

Akkor szoktam mikor nézem a tv-t és közbe tornázom. 7-8-ig.

Hasizom,combizom,fekvőtámasz,meg popsira.

Már 2 hónapja de még nem sok ment le de elvileg kell vagy 3 hónap mire elkezd lemenni pár kiló..:D(16éves lány voltam)

2012. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én napi kb. 2 órát, kb. 5-6-szor egy héten. 1 óra intenzív gyaloglás (kb. 600-700 kcal), eközben szoktam zenét hallgatni, filmet nézni, tanulni (nagyon jólelvonja a figyelemem a testi fáradtságról) ilyesmi. Aztán kb. 20 perc kar-, mellizomra, kb. 20 perc egyéb izmok átmozgatása, mikor mi, aztán 20 perc nyújtás. Gyalogolni, futni délelőtt szoktam, vagy rögtön utána a többi, vagy ha nincs sok időm, akkor este.

22/L

2012. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!