Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlzásba estem a "hízókúrával"...

Túlzásba estem a "hízókúrával"? Előtte-utánna képekkel

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőttig rendszeresen sportoltam, aztán mikor abbahagytam elkezdtem hízni, megtetszett, hogy kicsit gömbölyödtem, nőiesedtem (elején c. kép) . Emiatt nem figyeltem arra, hogy mit és mikor eszem, és az adagok is nőttek. Mint a képeken bizonyára látszik jónéhány kilót sikerült felszednem, és jócskán kigömbölyödtem.

Engem ez nem igazán zavar. A környezetem viszomt egyre több csipkelődő megjegyzést tesz az alakomra.


Mi a véleményetek a képekről? Szerintetek melyik képen hány kiló vagyok? 162 cm vagyok


elején(ennél voltam vékonyabb is) : [link]


közben: [link]


most: [link]

[link]



2012. máj. 17. 00:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
Ne foglalkozz senki véleményével sem. Ha Te így érzed jól magad,akkor az teljesen rendben van. Ha esetleg változtatni akarsz,akkor azt csakis magad miatt tedd,ne mások csipkelődése vagy beszólása miatt. Szerintem az elején olyan 58-60kg lehettél,közben 70kg,most pedig olyan 80-85kg lehetsz. Nincs ezzel semmi baj sem,véleményem szerint ne legyenek a nők csontvázak. Amúgy melyik képen mennyi kg vagy?
2012. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
72%
Csúnyán elhíztál. Szerintem 60-ról indultál, a középső képen 66-68 lehetsz, az utolsón pedig már erősen közelíted a 80 kilót.
2012. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
70%

Az első képen se vagy vékonynak mondható.

De ha téged nem zavar, tojd le.

2012. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
48%

Ez elég durva! Tényleg nem zavar, hogy így nézel ki? :O

Na, mindegy, a számokról: az elsőn nem lehet annyira megsaccolni, de legyen mondjuk 55 kiló.

A másodikon 65.

A harmadikon 75.

2012. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek, ez legalább 25 kiló hízás, tehát szerintem most min. 80 lehetsz.
2012. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó képen mintha inkább terhes lennél.

Én is 162 cm magas vagyok,és nekem is nagy hasam van,de nekem lóg a hasam picit.Nekem 15 éve volt ilyen hasam mint az utolsó képen és akkor terhes voltam.Ha jól emlékszem majdnem 8 hónapos..

2012. máj. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan tetszenek a husis lányok. A második kép teljesen jó. A harmadik negyedik képen azért már jól ki vagy combosodva, de még az akár bele is fér. Viszont ami a hasadat illeti... hát... az valami hatalmas. Totál olyan mintha súllyokkal lenne telepakolva. Olyan nagy és kerek még a te combodhoz képest is. Egyébként elég feszesnek tűnik.Szerintem ha nem lenne rajta háj, akkor is elég nagy volna.


az első képen szerintem is 55 körül lehetsz, a másodikon kb 70 a harmadikon közel a nyolcvanhoz

2012. máj. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
szerintem is terhes vagy.Senki nem fotózza le magát ha ennyire hízik,hacsak nem a terhesség miatt
2012. máj. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést a terhesség kategóriában látom így válaszolnék:

1. kép: 8 hetes

2. kép: 15 hetes

3. kép: 22 hetes.


De mivel nem ott olvasom kérdésedet így azt írom, hogy szerintem semmi baj a képekkel. Ha így jól érzed magad, akkor mással ne foglalkozz!

2012. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány kiló vagy, de nekem mindegyik képen tetszel!!! :)
2012. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!