Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam ezzel az...

Nagyon elrontottam ezzel az estével, vagy egy alkalomtól még nem fogok visszahízni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 5-6 kg súlyfelesleg van rajtam, ami szín tiszta zsír, és szeretném leadni. Ebből 3 kg már le is ment. Kb 1 hónapja álltam neki aktívan odafigyelni az étkezésemre és mellette sportolni. Néha azért áthágok egy két szabályt, hogy ne fogyjak olyan drasztikusan, és ha megkívánok valamit (pl múltkor makarónit) akkor azért eszek belőle, de keveset. Nem vagyok hízékony alkat, ezért úgy tűnik belefér egy kis bűnözés néha.


Ez a módszer bevált eddig. Tegnap is mint mindig odafigyelve táplálkoztam, de este fél 9 környékén párom random elvitt kocsikázni és meghívott mekizni. Bunkóság lett volna ha azt mondom hogy nem eszek, ezért gondoltam eszek egy kevés sültkrumplit vagy valami lazábbat. De a párom rendelt egy big mac(nem tudom hogy kell írni) menüt, mellé sültkrumplit és egy csirkeburgert XD ezt mind nekem.


Tudom hogy ezek az olcsó gyorséttermi kaják nagyon sok zsírt tartalmaznak és nem tesznek jót a fogyókúrának. De milyen változásokra számíthatok ettől az estétől? Ma kétszer szerettem volna mozogni. 1 óra futást és 1 óra aerobic lesz a program. Tisztában vagyok vele hogy nem fogom tudni ledolgozni a tegnapi vacsit, de azért ennyitől nem fogok visszahízni kapásból 3 kg-ot, ugye?


23/l



2012. máj. 17. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmi változásra nem kell egy ilyen alkalomtól számítani, nyugi. :)

Múltkor kaptam egy óriási krémest, és hát arra sem mondhattam, hogy nem kell. Semmi bajom nem lett tőle. :)

Ennyire nem kell görcsölni, oda kell figyelni, mértéket kell tudni tartani, de egyszer-kétszer ilyen előfordul, fog is még! Lesz születésnapod, karácsony... Az ember egész egyszerűen nem mondhat mindenre nemet!

De tényleg nem kell, mert másnaptól visszatérsz rendesen, és kész.

2012. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!