Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani valami zsírége...

Tudtok ajánlani valami zsírégető dvd-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, de olyan sok fajta edzésterv van hogy nem tudok választani.
2012. máj. 17. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

DVD nem eget zsirt!

Tudod mi eget zsirt?

Az IZMOD! :)))


Mindegy mit csinalsz, a lenyeg hogy csinald es izzadj, es a szived verjen szaporan es faradj el. Sot, az se baj, ha annyit csinalsz, hogy masnapra enyhe izomlazad lesz. Ilyenkor egetsz zsirt!


Ja es nem kell koltekezni. A jutub tele van ezer torna videoval. Rengeteg gyakorlat amihez nem kell semmi csak a sajat testsulyod.

Vagy fogj ket literes muanyag flakont, toltsd tele vizzel es legyen az a sulyzod!


Sok sikert:)

2012. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, nem akartam költekezni, netről gondoltam hogy leszedek valamit, és olyan dvd-re mint pl.:rubint réka.

Napi 1 órát tornázok és fél órát futok :D


Köszi.:))

2012. máj. 18. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

En a Tony Horton fele P90X lemezekre tornazok. Nezz utana hatha letoltheto valahonnan;)

Van vagy 10 lemeze, kar/hat, has/binyo, joga, nyujtas, stb. Mindenfele izomcsoportra elosztva. Nekem eddig ez a kedvencem.

2012. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Clare Nasir's Bootcamp.

Angliaban kaphato, ha van kint ismerosod, akkor kerd meg, hogy rendelje meg neked online. Kb. 10 fontert mar hozza lehet jutni. Rengeteg DVD-t probaltam mar, nekem ez valt be a leginkabb, rendesen leizzaszt. Jo a zeneje es nem a megszokott gyakorlatokbol all.

2012. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!