Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le, mert, ,...

Hogyan fogyhatnék le, mert, , életveszélyesen, , kövér vagyok. Tegnap ennyit ettem: 1db alma,2db 10x20cm -es pizzát,4kis kocka étcsokit,4paradicsomot,2 db uborkát,10dkg pizzasonkát, egy falat zserbót/pici/Igy lehet? Mennyi bevitel van ebben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
alma:40, 2 pizza: 1000, csoki 120, 4 paradicsom: 100, 2 uborka(30 dkg-os kígyó :70, pizzasonka:150, zserbó: 50. Nagyjából 1500 kcal. Persze ezek körülbelüli értékek.
2009. jún. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb lenne ha a pizza helyett húst ennél, és a csoki/süti helyett gyümölcsöt.
2009. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendes ételeket kellene enned, nem pizzát és társait:S Főtt ételeket, leveseket, főzeléket, párolt zöldségeket. KEvés szénhidrátot, rengetek gyümölcsöt és zöldséget. Édességet, cukrot hanyagold. Napi legalább 3x-i étkezés nayjából ugyanabban az időben. Én így adtam le 10 kg-ot. de ezt már leírtam másik topikban.
2009. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
9:56os vagyok. Egyébként nem csak a kalória a fontos, hanem a szénhidrát mennyisége is. Keress rá neten szénhidrát táblázatra, azokban általában minden mást is feltüntetnek, pl kalóriát.
2009. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Könnyen lehet amúgy fogyni, ha változtatsz az életmódodon. Nézd, először is szoktasd hozzá magad a mozgáshoz. Lassú futás nagyon jót tesz.. fuss eleinte 10 percet, megállás nélkül, majd napról napra növeld. A végén bírd 40 -50 percig!

Ez a mozgás része, hidd el, használ.

A másik a táplálkozás. Felejtsd el a kalóriadús kajákat.

ebben viszont sajnos nem tudok segíteni, mert még soha nem diétáztam, én csak sporttal fogytam, mert nem votl olyan sok plusz kiló rajtam.

2009. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló. Ugye nem gondoltad komolyan hogy egy borzasztóan kövér embernek futással kéne kezdeni a fogyókúrát?? 1 hét alatt úgy tropára megy a térde hogy kórházba kerül.
2009. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megtiltotta a doki a futást!Sajnos sokan nem gondolják át a választ:/ Nem is sejtve,hogy másban kárt tehet!
2009. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A mozgást én is támogatom, de annyiban másképp, hogy kérdezz meg egy edzőt mit csinálj, fog tudni javasolni olyan tornát ami nem vágja haza a térded stb-t. Meg keress fel dietetikust, ő is tudni fog javasolni olyan étrendet amivel tudsz fogyni. Van is egy ismerősöm aki dietetikus, ha gondolod írsz privátban és megadom az email címét.
2009. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle képpen a bevitelt kéne csökkentened, de nemhogy csökkenteni hanem átváltani ahogy az előzőekben írták a többiek is... viszont az jó hogyha a paradicsomot megeszed:D Sok kövér ember egyáltalán nem is eszik semmiféle földből kinőtt kaját :D Kivéve a fehérliszt:D

Amúgy vészesen sem lenne szabad lecsökkentened a kalóriabevitelt mivel a szervezeted hozzá van szokva a sok szénhidráthoz (csoki, minden lisztes cucc)

Hát ez igy bonyolult, biztos voltál már orvosnál, ő nem javasolt valami tablettát pl?


-Amúgy szedhetnél krómot, az étvágyat csökkent, és

-zöldteát is ihatnál: zsírégető, méregtelenít,

-Nézz utánna a lúgosításnak : nem mindegy h milyen ételeket eszel meg mivel a lebomlásuk egyes kajáknak savasítja mások lugosítja a szervezetet és az is ott lehet rajtad (combok, fenék =narancsbőr)

-Salaktalanító teák!

2009. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!