Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom a képeim alapján?

Figyelt kérdés

Holnap megyek bikinit venni és annyira frusztrál az alakom. Tavaly sokkal vékonyabb voltam de még akkor is csak háromszor voltam strandon mert szégyenlem az alakom. Elhatároztam hogy nyáron lefogyok.Mennyit kéne leadnom? Hány kilónak tippeltek?


[link]



[link]


2012. máj. 18. 13:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Nemtom mi a rossz szög, mert mindent tökéletesen lehet látni.. mindegy..

Az előző oldalon még a körtéért erősködtél..

2012. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Ja és az hogy röpiztél x ideig az semmit nem jelent, mert az izmokat csak akkor tudod megtartani, ha folyamatosan meg vannak dolgoztatva.. ha nem dolgoztatod őket, akkor fokozatosan leépülnek okoska!
2012. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Te tudod mi az hogy rossz szög? :D:D

Eldöntöttem a tükröt mert nem tudtam másnak nekitámasztani és ezért nagy a vállam.Ezt értem rossz szögnek. Érted!? :D

Az meg hogy "leépülnek" vagy mit írtál egy kartonfos.Mert Unokatesom is egy évvel ezelőtt hagyta abba a focit és érdekes módon ugyanolyan izmos,formás vádlia van mint mikor focizott ;)

Na majd 2 hónap múlva....

2012. máj. 19. 20:40
 44/50 A kérdező kommentje:

ÉÉÉnn erősdködtem :'D

Végig azt állítottam hogy homokóra alakom van,mert az is:. Mindegy nem láttok élőbe ezért mondtok mást de lényeg hogy én tudom :)

2012. máj. 19. 20:43
 45/50 anonim ***** válasza:

Reménykedj...


Foci? Az teljesen más+ ha pasi, akkor megintcsak tök más tészta...


Ja és ha már teszel fel képet, akkor próbálj már meg normálisat.. torzítasz rajta, meg hasonlóak..


És maradjuk annyiban, hogy akin van izom, az nem így néz ki... de beszéld csak be magadnak, hogy van, hátha akkor előkerülnek.. :)

2012. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Te erősködtél, olvasd már vissza kicsim!!

Ott van fehéren feketén!!

2012. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

[link]


De nehéz felfogásod van :D Nem erősködtem,csak leírtam többször mert így van.Nem bebeszélem magamnak :D Amúgy ha nem tetszik valami nem kell írni csak azért hogy fényezd gyönyörű szókincsed :D



körte :D (Y)

2012. máj. 19. 20:49
 48/50 anonim ***** válasza:

nem vagy körte alkat, meg homokóra sem. a felsőtested sokkal erősebb mint az alsó. ez kizárja mindkét alkatot. a csípőd meg az ószógumid miatt széleasebb mint a derekad. a 2. képen, a bugyid magasságában kéne a legszélesebbnek lenned. akkor lennél körte vagy homokóra. te ALMA vagy.


[link]


ő körte: [link]


ő is: [link]


ő homokóra: [link]

2012. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, almaalkat vagy.
2012. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Letelt a 2 hónap! :) várjuk a fejleményeket :P
2012. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!