Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Bárhogy fogyózok...

Segítség! Bárhogy fogyózok sehogy se sikerül. Miért?

Figyelt kérdés

Hiába kezdek fogyókúrába kevesebbet eszem a lehető legkevesebb fehér kenyérrel és tésztával, kerülöm a cukros dolgokat és csak vizet iszom nem sikerül. Biciklivel járok iskolába, emellett az iskolába van heti három tesiórám, ami mellett itthon még tornázok ( a futást nem szeretem, de mostmár arra is rászántam magam)nem sikerül. Ha ráállok a mérlegre mindig többet mutat és semmilyen változást nem látok magamon.


Ami a legjobban idegesít, hogy minden nap piszkálnak a súlyom miatt, még a saját szüleim is, meg az is hogy a nővérem úgy fogy, hogy nem csinál semmi én meg minden nap egyre jobban szenvedek magam miatt. Már lépcsőzni is alig tudok annyira izomlázam van, de semmi változás.


Mit tehetnék ez ellen?



2012. máj. 19. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kéne írni, mit eszel egy nap, mert lehet, hogy a zug étkezésekből összejön a kalória többlet. Másik, hogy nem eszel eleget, koplalsz, és a szervezeted tartalékoló üzemmódba kapcsolsz. Amúgy heti 0.5-1kg fogyásnál ne is számolj többet!
2012. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
adatok? kép? pontos mennyiség, amit eszel és mikor és mit?
2012. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:

Mióta csinálod? Milyen az étrended? Mit edzel, milyen az a torna? Hány éves vagy? Pontos kilók és magasság?


Írd le ezt mindet!

2012. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14/L 163 cm, és 75 kg.

Enni azt eszem amit anya főz csak sokkal kevesebbet. Kb. másfél-két hónapja csinálom ezt.

Reggelente amikor felkelek eszek egy szendvicset kifliből, amikor hazajövök a suliból egy-két óra fele akkor eszek ebédet amit főznek itthon ( kis mennyiségben)vagy ha anya nem főz csinálok magamnak rizst két főtt tojással. Vacsorázni nem nagyon szoktam. Körülbelül két liter vizet iszok naponta.

Tornázni pedig leginkább RR-t szoktam.

2012. máj. 19. 12:19
 5/8 anonim válasza:

[link]

Regisztrálj az edzéstervre. Ezek nagyon jó videók, amik jól átmozgatnak, negyed annyi időt vesz el, mint más edzések és közben nagyon látványos az eredmény is.

2012. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aztán vajon honnan tudjuk, hogy anyád mit főz?
2012. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nem rég én is ebben a problémába szenvedtem bár anyi ,hogy nekem a szüleim segítettek. Én úgy fogtam hozzá ,hogy eleinte csak koriztam napi 6km majd meg haltam másnap menni sem bírtam ,de nem adtam fel 2-3 hét múlva már napi 6km is futottam meg koriztam és nagyon jól esett mondjuk nekem nem a fogyás volt az elsődleges cél hanem én kézilabdázok és kajakozok így állóképességet akartam fejleszteni de nekem is volt mit leadni . Szóval 2-3 hét múlva a szervezetem beállt egy napi ritmusra hidd el nagyon nehéz volt az elején szinte bőgtem de amikor beállt akkor nagyon jó volt és amikor kimaradt egy kirándulás miatt akkor hiányzott .Most leírom ,hogy mit csinálok nap mint nap . hétfő:05:30-kor kelek 06-06:30-ig futok . letusolok ,eszem pl.müzli,barna kenyér,piritós elmék suliba általába 3-kor végzek hazaérek futok egy kört (20perc) tanulok 19 körül egy 6km görkori .Másnap ugyan ez csak kézi edzésem is van meg cserélem reggel görkori ,kori,futás (2 naponta váltom hol kori reggel hol futás) szerdán is ez csak a kkkor kajak edzésem van,csüt ugyan ez csak edzésem van(kézi aztán péntek ugyan ez csak kajak. A hétvégén viszont napi 4-ser mozgok szombat reggel kori ebéd előtt futás du kori este futás. VAsárnap ugyan ez csak fordítva kezdem. A kaják meg sok nyers zöldséget főzeléket cukrot nagyon ritkán akkor is barna cukrot. Nekem sem indultak meg rögtön a kilok kellett egy hónap is mire le adtam 1 kilót de utánna már heti 1-1,5 kg is lement nem jött vissza bár az is tény,hogy mindennap csinálom nem szabad feladni az elején mert akkor többet veszítesz mint amennyit nyersz. sok sikert remélem segítettem.
2012. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 24 éves vagyok és lassan 10 éve,hogy elkezdett zavarni a súlyom.Először csak 10 kiló volt rajtam de az évek múltával már 50 kiló felesleg feljött rám.Sok mindennel próbálkoztam de idén januárban 100 kilósan úgy döntöttem elkezdem írni amit eszek és számolom a kalóriákat és a szénhidrátot minden falat után.

Január óta 16 kiló ment le úgy hogy sokszor napokig teleszem magam és bűnözök de pár nap után megint odafigyelek.

2012. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!