Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen alkat?

Ez milyen alkat?

Figyelt kérdés

[link]


Arra lennék kíváncsi, hogy ez milyen alkat? És, hogy a hasamon és a combomon a felesleget hogy tüntethetném el? (Amúgy 165cm és 48kg vagyok)

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. máj. 19. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár a vállad kicsit szélesebb, ez homokóra.
2012. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem homokóra, ahhoz vékonyabb derék, szélesebb csípő nagyobb mell dukál(sokan nem láttak még homokórát...). Ez maximum téglalap, vagy fiús, atletikus alkat. Ha hízna akkor derülne ki igazán, hogy milyen alkat, az is lehet alma lenne a széles váll miatt.
2012. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem jól nézel ki.
2012. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gyönyörű vagy, ne akarj fogyni
2012. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)

De akkor most milyen alkat vagyok?? csak mert egy kicsit össze zavarodtam o.O

És a vállam nagyon széles??? :O az ellen tudok valamit tenni?

2012. máj. 19. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép alakod van. A homokórához hasonlít a legjobban, mert ez se nem alma, se nem körte alkat. Szerintem egy dekát ne fogyj, tökéletes vagy így, nincs rajtad semmi felesleg. Ha fogynál, akkor már nagyon sovány lennél, és nem lennél ilyen szép.:)
2012. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!