Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék gyorsan fogyni?

Hogy tudnék gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt szeretnék 8-10 kilót leadni, és ehhez szeretnék segítséget, hogy hogyan csináljam...

Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!

köszönöm!


2009. jún. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elvileg 1 hét alatt 0,5 - 1 kg fogyás a normális, ennél gyorsabban ne akarj fogyni. Attól függően, hogy hány kg-ból akarsz fogyni, adhatsz le 2 hónap alatt 4-8kg-ot. De ez egyéntől függ. Reggelire teljes kiörlésű kenyér zöldséggel, csirkemmell sonkával vagy teljes kiörlésű müzli gyümölccsel. Tízóraira lehet joghurt vagy gyümi, uzsonnára is, vagy akár kefír esetleg zöldség. Ebéd meg vacsi lehet változatos saláták, grillezett szárnyashús párolt zöldséggel esetleg barna rizzsel. Semmi cukros, fehér lisztes, túl finomított pékárú ill. tészta. Igyál min. 2-3 liter vizet naponta. Emellett fontos a mozgás, séta vagy futás, tornázhatsz otthon DVD-re, vagy menj konditerembe, amelyik szimpatikusabb. Ha megkérdezhetem, hány kiló és hány cm vagy jelenleg?
2009. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél nagyon keveset, igyál rengeteg vizet, és mozogj sokat!! Meg mikor eszel is, csak gyümiket v joghurtot egyél. kenyérfélét egyáltalán ne egyél.
2009. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem nem lehet gyorsan fogyni, inkabb lassan, de biztosan, h aztan ne szedd vissza a leadott kilokat!!!
2009. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok mozgás... egészséges taplálkozás (no cukor, ill semmi zsíros) Egyébként ez függ attól is hogy mennyiből szeretnéd leadni, jut eszembe én is ennyit tervezek leadni :D:P.
2009. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

168 cm vagyok és 84 kiló...

mivel nagyon nehezek a csontjaim, ez nem annyira mérvadó.

nekem a 68-70 kg a cél, úgy nem lenne rajtam semmi fölösleg.

és köszönöm a válaszokat! :)

2009. jún. 27. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
van 1 úgynevezett 13napos diéta, de sztem gyilkos és egészséged szempontjábol nem ajánlanám(igaz én elég sokat fogytam vele..de azóta az anyagcserém nem állt még vissza)am sok víz, mályva tea, futás plusz torna pl:youtube:van 5perced? cimű 3részes torna, plusz vmi normális diéta...
2009. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!