Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kerestem a neten és nem...

Kerestem a neten és nem találtam, Magyarországon létezik ilyen?

Figyelt kérdés
tehát tudom hogy a google a legjobb barátom...de olyan érdekelne, hogy Magyarországon van-e olyan mint az amcsiknál, hogy elhízott, túlsúlyos emberek egy táborban vannak és a nyár alatt, vagyis 2-3 hónapig edzenek fogyókúráznak és ott is alszanak, tehát egy bentlakásos fogyókúratábor érdekelne... néztem a neten de csak 1-1 hetesek vannak... most kőkeményen edzek, de szerintem ez egy jó alkalom lehet a maradandó fogyásra és a barátságok kialakítására ...

2012. máj. 21. 11:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nincs,szóval inkább gyűjts egy kis pénzt és nézelődj a külföldi táborok között...sőt...ha már külföld,akkor nem muszáj fogyókúrás táborba menned...bármelyik tábori koszt megfelelő,de a lényeg,hogy az étkezések között is jól érezd magad.;)
2012. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elhízott vagy túlsúlyos gyerekek számára biztos h van ilyen tábor, de felnőttekéről nem tudok.
2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem sincsenek, de ha mégis találsz, akkor szóljál. :)

Amúgy külföldre nem akarsz menni? mert beírtam, hogy diet camp, és egy csomót kidobott. Nézegesd meg azokat is.

2012. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólásokat, most érzek magamba annyi erőt, hogy nagyobb súlyfeleslegtől megszabaduljak, csak jó lett volna a nyárra valami más..új közeg.. új barátok akik átérzik a helyzetemet ...
2012. máj. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!