Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ma hány kalóriát...

Szerintetek ma hány kalóriát ettem meg?

Figyelt kérdés

Reggeli: zöldfűszeres bagett.

Ebéd: 2 toast szendvics vaj trappista, camembert, uborka, sonka

Uzsi lesz: 2 szelet nutellás toast.


A toast teljes kiőrlésű kenyérből készült.


2012. máj. 21. 13:11
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
94%

:DDDD Sok szart nem érsz a teljes kiőrlésű toastkenyereddel, ha cukros nutellát kensz rá.


Ez nem diéta, ez egy fos! Hol van benne a fehérje? Ezzel két dolgot érsz el: 1. lelassul az anyagcseréd és nem fogsz fogyni egy grammot sem és 2. lepusztulnak az izmaid és úgy fogsz kinézni, mint egy telefosott búvárruha...


Olvass:

[link]

2012. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elottem szoloval.Egyebkent tobb 100 kaloriat sikerult megenned.A sonka , sajt parositas pedig nem egeszseges.Ha nutellat eszel, azon nem valtoztat lenyegesen h teljes kiorlesu kenyerrel eszed.

egyebkeny kihagytad a felsorolasbol, hogy mennyi trappistat, stb . fogyasztottal el, kis mennyisegben ugyanis nem problema.De dietasnak nem nevezheto ez az etrend.

2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy bírom az ilyen kérdéseket, semmi akaraterőtök nincs, nem tudtok lemondani az édességről, harmat gyengék vagytok. Én normálisan kezdtem el étkezni, nem eszem semmi cukrosat, és már leadtam 7 kilót. És még fogyok, nem értem el a célom, de már jól haladok. Szóval ha eredményt akarsz ne egyél ilyen hülyeségeket, egyrészt egészségtelen, másrészt csak hízol tőle, harmadrészt a függője leszel, vagy már az vagy, mondj le róla és jó lesz minden, csinálj magadnak egy egészséges étrendet, az étrend táblázatot javasolnám, fel van tüntetve hogy miben mennyi kalória van. A sajttal nincs gond, de kevés is elég belőle, a bagett megint hulladék, a toast kenyeret sem javaslom, én kihagyom a diétából a kenyérfélét, csak kis mennyiségben eszem, inkább az abonettre szavazok, de a barna kenyér is jöhet, kis mennyiségben természetesen. azon kívül a fehér kenyér eleve egy halott dolog, a szalámik, zsíros kaják, olaj, cukros marhaságok, fehér lisztesek és még sorolhatnám. A Mcdonalds megint egy trágya, ott még a víz is mérgezett állítom, sőt még a levegő is, csupa kalória és műanyag hulladék. Egyél tojást, zöldséget, csirkét, zabpelyhet kefírrel vagy joghurttal, barnarizst. Ez a nyerő.
2012. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát komolyan mondom nem hiszem el. én meg azokat nem értem, akik a kérdést nem képesek megérteni. én úgy látom, magyarul írtam és fogalmaztam. ha ismernél, tudnád, hogy hatalmas akaraterőm van, tudnád, hogy rengeteget sportolok... stb. így véleményt formálni, ez szánalmas...



a kérdés az volt, hogy hány kalóriát ettem meg, fogyókúráról szó nem volt, csak nem tudom ezeket az értékeket...

2012. máj. 21. 16:31
 5/9 A kérdező kommentje:

jah és egészségesen étkezem, a tesóm kapott nutellát, és arra gondoltam, mivel ezer éve nem ettem, ma ehetek. Sajnállak, ha te csak úgy tudsz fogyózni, hogy kihagyod ezeket a finomságokat, kedves utolsó.


Arról ki hallott közületek, hogy mindent lehet, csak mértékkel?


Szóval szeretnék valakit megkérni, hogy válaszoljon a ténylegesen feltett kérdésre.

2012. máj. 21. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Istenem... akkor TÜNTESD FEL hogy nem fogyókúra céljából kérdezed.
2012. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Tündérbogár! Ne kamuzz, van "Ételek, italok" kategória, ott lehet ilyenekkel tobzódni. A fogyókúrás kategóriában tetted fel a kérdést, szóval ilyen válaszokat várj.


Ha olyan marha jól sportolsz, akkor tudhatnád, hogy egészséges életmódban SE a nutella, SE a toast kenyér nem elfogadható élelmiszer... Ettől még lehet finomakat enni...

2012. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De akkor miert a fogyokura kategoriaba tetted? Amugy nem kell mentegotoznod, sztem az utolso valaszolo csak felreertette a kerdesed.Ne foglalkozz vele.Egyebkent meg miert nemnezed meg magadnak a kaloriakat? pl trappista sajt kozul is van jo par fele, kulonbozo kaloriamennyisegekkel....de ha meg valamelyken nincs kaloriatablazat....bar a legtobbon van, szoval saccolni tudnal, akkor szepen bepottyogod a Google es biztos vagyok benne talalsz informaciokat.
2012. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3as és 6os vagyok, kár volt rojtosra gépelnem az ujjam. Csak azért hogy így szembeköpj kispajtás, mert nem tudod mit akarsz.
2012. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!