Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet 10-15kg...

Mennyi idő alatt lehet 10-15kg-ot fogyni ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
Osztálytársam mesélte, hogy úgy fogyókúrázik, hogy hétköznap csak búzakorpát eszik egy keveset ha megéhezik egy kis tejbe áztatva, + 1-2 liter ásványvíz. Hétvégén főtt 5 db főtt tojás fehérje + sok saláta + egy kis paradicsompüré simán, semmi ízesítés nélkül. Szintén 1-2 liter ásványvízzel. Emellett minden nap fut egy órát. + 10 perc torna. Nem egészséges, ő is tudja. De kíváncsi vagyok mennyi idő alatt megy le róla ez a 10-15 kg így... Nekem is 2 hónapom van rá, hogy 10 kg-ot leadjak... És ha neki ez beválik, akkor megpróbálnám én is. Minél gyorsabban akarok fogyni, mert így semmi önbizalmam, és boldogtalan vagyok... Utána vigyáznék hogy ne hízzak vissza természetesen. Válaszokat előre is köszönöm.

2012. máj. 21. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen módszerrel fogysz, utána egy normálisabb étkezésre akarsz visszaállni, a duplája jön vissza! Tapasztaltam! (Bár én csak pár kiló fogyásig csináltam, és több jött vissza)
2012. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és te hiszel a barátnodnek, hogy ennyit táplálkozik? hat izomzat biztos nincs rajta de zsír még boven, te ne ess ebbe a hibába!!! Húst kell enni és zoldségeket, napi szinten, kell a fehérje, h beindítsa az anyagcserét és ne izombol hanem zsírbol fogyj!!! így tartósan tudsz lefogyni, nem jonnek vissza a kilok. ha olyan drasztikus kaloriamegvonast csinalsz mint a barítnod, akkor bízz benne, h nagyon gyorsan a duplájára, ha nem a triplájára dagadsz ha megunod azt a kaloriamegvonást!!!
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, mivel elég kitartó lány. És szülei is figyelnek rá hogy be tudja tartani... Tudom hogy sok fehérje kell inkább meg minden, de... minél gyorsabban szeretnék én is fogyni... és ezért bármit megtennék. 2 hónap alatt kell bombaformába hoznom magam.
2012. máj. 21. 14:55
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor hagyom és inkább türelmes leszek. és ezzel a sok hússal, zöldséggel és fehérjével... ha nem eszek mást csak ezeket, mennyi idő alatt menne le napi 1 óra futással és 10 perc tornával? Izmosodni is szeretnék, és formás alakot szeretnék, hogy tetszek magamnak elsősorban, de a barátomnak is. :) De amúgy csak tippre... mennyi idő alatt fog tudni leadni 10-15 kgot ha ezt a fogyókúrát csinálja osztálytársam?
2012. máj. 21. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez pont egy 2 hónapos edzésterv! Alul a komikban link is van, h honnan tudod leszedni, és állítólag nagyon hatásos edzés, de kőkemény! Egyik ismim csinálja, és szemlátomást fogynak róla a kilók, napról-napra!

2012. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na ezzel most elrettentettél, hogy a szulei is figyelik h be e tartja azt az étrendet amit fenn leírtál, hát milyen szulo az ilyen?? eldobom az agyam, ha mondjuk 130centi és 200kg akkor elhiszem, h ilyen szigoru koplalasra van itelve, de amugy nem!! A szulo koteles odafigyelni, hogy a gyerek rendesen, egészséges ételeket fogyasszon..én feladnám oket inkabb a jogosult hivatalnak, hogy ilyet megengednek a gyereknek!!! A fogyás lényege nem a koplalás, hanem az észszeru taplalkozás.
2012. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Két hónap alatt simán le lehet adni 10 kg. Heti 3-4x mozogj, iktasd ki a kenyeret, tésztát, cukrot az étrendedből.

Amit egyél: csirke hús, virsli, sonkaszalámik, parizerek, sajt, túró, zöldségek, fitness zabpehely, light termékek, joghurt stb...

Este 6 elött kevés vacsi, este torna-futás. Ennyi.

Én 1 hete diétázom így, napi 20 perc mozgással (bicikli vagy R.R. torna) és -4kg-nál tartok. És ez nem víz, mert elötte 2 hét alatt ment le 5kg csalántea és kevés evéssel, szerintem az víz volt, az utóbbi 4kg már zsír.

Ha ezek után csak heti 1kg-ot is fogyok akkor a -10kg simán meglesz 2 hónap alatt.

2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sporttal és egészséges ételekkel fogok küzdeni a tökéletes alakért.:D De azért választ kaphatok hogy úgy tippre mennyi idő alatt fogyhat le az osztálytársam ennyit? Nagyon kíváncsi vagyok. :)
2012. máj. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!