Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra - de hogyan? Folytat...

Fogyókúra - de hogyan? Folytatás lenn!

Figyelt kérdés
2010. augusztusában 156 centi és 55 kiló voltam - tökéletesen meg voltam magammal elégedve ám! Viszont elkezdtem szedni fogamzásgátlót, direkt nekem volt kiírva vizsgálatok után, de a harmadik hónap végére 66 kilóra felhíztam. Le akartam és akarom is adni a felesleget, 60 kiló a cél... de sehogy sem megy - ebből akkor már nem is fogok fogyni, igaz? :(
2012. máj. 21. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon sokan híznak meg sajnos a fogamzásgátlótól... és tavaly, mikor én elkezdtem szedni ezt pontosan tudtam, ahogy azt is hogy van csökkentett hormontartalmú fogamzásgátló is. ezért mikor elmentem a nőgyógyászhoz, direkt úgy kértem, hogy csökkentett h.tartalmút írjon fel, azt mondta rendben, semmi akadálya. az égvilágon semmi mellékhatása nincs azóta se, körülöttem meg egy csomó lány hízott egy csomót és azt se tudják, hogy másmilyen gyógyszert is lehetne szedni. ha legközelebb mész nőgyógyászhoz, kérd hogy írjon fel ilyet (pl Lyndinette) ez biztos előrelendítené a dolgot. :)
2012. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lyndinette-t szedtem... :(
2012. máj. 21. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a Lindynette-től híztam meg, és nem gyengén, 25 kg-ot 1,5 év alatt.

Aztán évekig éltem így, de most télen bekattantam, hogy kerül, amibe kerül, lefogyok.

És eddig napi 40-60 perc tornával, és kalóriaszámlálással, mellette egészséges étkezéssel lement 20 kg.

Úgyhogy sikerülhet leadni, csak kitartás és akaraterő kell, hogy higgy magadban, meg tudod csinálni.

Ha nekem sikerült, neked is fog! :)

2012. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg? :( basszus, akkor bocsánat. hát, én csak azt a módszert tudom mondani, ami nálam is bevált. semmi kenyér (helyette abonett), semmi cukor (helyette méz), csirkemell olívaolajon kisütve, sok zöldség és gyümölcs, sok víz, édesség csak ritkán és akkor is csak reggel egy kevés, és heti 5ször mozgás, de ezt már untig elégszer hallottad gondolom.
2012. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!