Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok normál étkezés...

Fogyhatok normál étkezés mellett is?

Figyelt kérdés

A probléma a következő. Ma nézegettem különböző oldalakon, hogy milyen étkezést kellene beiktatnom a sport mellé a fogyás érdekében. Majd ezt előadtam anyukámnak is, aki közölte, hogy nem hajlandó állandóan csirkemellet, zöldségeket vásárolni csak nekem, mert drága. Tipikusan az a munkából hazaesős, zsíros fehér kenyeret kolbásszal habzsolós emberke. Túlsúlyos is. Nagyon nehezen (egyáltalán nem) változtatna az étkezési szokásain még az én kedvemért sem. Én kezdetnek egy 7 kilótól szeretnék megszabadulni körülbelül, és mivel maximalista vagyok, az étkezésemből is szeretném kihozni a legtöbbet. Sikeresen kikönyörögtem mára a zöldséglevest, de sajnos gyakran megesik, hogy addig nem vásárol míg az utolsó kolbász, virsli, fehér kenyér, nokedli, tészta el nem fogy. Innivalóban is csapvízre "szorulok", de abból megvan a napi 3 liter. Ja és minden nap kocogok, jelenleg 35-40 perc megy folyamatosan. Tehát a kérdés az, hogy rendszeres sport mellett sikerülhet-e a fogyás, még akkor is ha becsúszik pl egy bundás kenyér vagy tészta? A rendszeres fehérjebevitelt sem tudom garantálni. :( Úgy még a nyári szünet felét szánnám a dologra...

17, L, 170 cm 75 kg.



2012. máj. 21. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell éjjel-nappal csirkemellet enni. Próbáld ki, hogy az otthoni étkezésekből elhagyod a nagyon zsíros és nagyon cukros részeket. Emelett kicsit csökkentsd az adagokat. A nyári szünet fele kevés lesz, ugyanis egy hónap alatt 2-4 kg fogyás az egészséges mérték.
2012. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy sikerülhet!

Én ugyanazt ettem, amit mindig, csak mértékkel. Az a legfontosabb, hogy a mennyiségre figyelj oda.

Meg estére, ha tudnál mondjuk magadnak 2-3 tojást főzni minden más helyett. Esetleg nasi helyett almát ennél, az sokat számítana.

2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Természetesen sikerülhet így is fogynod,csak ahogy előttem említették,ne egyél nagyon zsírosan,cukrosan. Nem tudom mennyi zsebpénzed van de vannak dolgok amik aránylag sokáig kitartanak és diétásak pl.: extrudált kenyér,én 2-3 darabot eszek legfeljebb egy nap és van vagy 20 a csomagban (200 ft). A zabpehely is 200 ft fél kiló és 30 g-ot főzök meg egy evésre,durván egy hónapig elég ha nem sütök semmi sütit. A teljes kiőrlésű liszt 300 ft 1 kg és csinálhatsz belőle palacsintát,nokedlit,stb. Néhány zöldség is elég olcsó például a káposzta,1 fej 100 ft körül van és finom is,sok is és sokkal jobb is mint mondjuk a sültkrumpli (én legutóbb 4 részletben készítettem el egy fej lilakáposztát). A zsírszegény joghurt sem túl drága, a tescoban a 0,1%-os 160 ft 400 g.
2012. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Nagyon jó tippeket adtatok! Nem szoktam nasizni, már csak azért se, hogy spóroljunk a kajával... A tojás, zabpehely, és káposzta is nagyon jó ötlet. És akkor semmi cukor + liszt.

Hát akkor beáldozom az egész nyaramat, végülis mindegy, majd meglátjuk.

Mindenki kapott zöld pacsit! :)

2012. máj. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!