Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le 2-3-4 kg-om...

Hogyan foggyak le 2-3-4 kg-om nagyon gyorsan? (12/L)

Figyelt kérdés
Jön a nyár ...és szeretnék egy kicsit vékonyabb lenni... és nem tudnátok-e valami fogyokúrás étrendet,és/vagy tornaszerűséget... ??

2012. máj. 21. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan sehogy, mert felborul a szervezeted működése. Ha esetleg már menstruálsz, akkor az is elmaradhat. Heti 1-1,5 kiló súlyváltozás a normális.
2012. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vagyis-hát nem olyan gyorsan csak nem 1 év alatt 2 kilót...

Köszi :))

2012. máj. 21. 17:13
 3/10 anonim válasza:

én 12 éves vagyok és 50kg-ról indultam..most 37kg vagyok..ez segitett:

Reggeli: 1 rozskifli vagy fél rozskifli.

Tízorai: Valamilyen gyümölcs vagy csokoládép( a csokoládé segíti a zsírégetést)

Ebéd: amit anyum fozott,de fél tányérral..

Uzsonna: Joghurt

Vacsora: egy fél rozskifli

2012. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na ilyen válaszra gondoltam! :) Köszi :))

...De nem túl kevés táplálék ez?

2012. máj. 21. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:

12 évesen NEM ajánlott fogyókúrázni.


A szervezeted fejlődésben van, ha most megvonod a kellő tápanyagokat, akkor súlyos károkat okozhatsz.


Az egészséges táplálkozást ugyanakkor nem tiltja semmi.


Sok zöldség, gyümölcs, fehérje (fehér husik - pl. csirkemell), tejtermékek (sajt, joghurt), teljes kiőrlésű kenyér, durumtészta tojásos helyett.


Kerüld a cukros üdítőket, a mértéktelen édességfogyasztást, csipszeket, ropit stb.


ÉS mozogj! Sokat! Futás, úszás, tánc, biciklizés... bármi jöhet, amit szeretsz.


Süt a nap, ne a számítógép előtt ülj, hanem menj, sétálj egyet! ;)


Látni fogod a változást.

2012. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:

"Na ilyen válaszra gondoltam! :) Köszi :))

...De nem túl kevés táplálék ez?"


DE KEVÉS!


EGy 12 éves gyereknek KELL a tápanyag! Megnézheti magát az a kedves válaszoló pár év múlva, hogy hogy fog kinézni. Csontfejlődési rendellenességek, kicsi mellek, rendszertelen menzesz... és akkor még csak az elejét soroltam.


Nagyon legyél észnél, kedves kérdező, mert egy életre tönkreteheted magadat most!!!


Neked nincs más dolgod, csak rendesen és egészségesen táplálkozni és mellette minél több SPORT SPORT SPORT!!! Mozogj naponta, bicikli, futás, görkori, torna, akármi - keress olyan hobbit, ami tetszik és megmozgat!


Kajában: ne egyél annyi cukrosat, csokit (ez a "csoki segíti a zsírégetést baromság"!!!), hamburgert, pizzát. Helyette sok gyümi, zöldségek, sok sovány hús kevés zsiradékkal, olajjal, stb.

2012. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A tejcsokoládé igenis segíti,anyum novér és az orvos akinél dolgozott az mondta neki..:)

Es lehet kevés de már most nagyon fejlett vagyok.Nagy melleim vannak,stb..:) Attól fugg kinek milyen a szervezete:)..

2012. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:

#7 - Tudod mennyi kalória van a csokiban? Nagy része cukor, nézd meg a papírját, rengeteg energia. Tuti biztos, hogy nem fogyaszt, sőt ha nem edzel akkor még zsírba is megy.


Amúgy a 37 kiló az nagyon kevés még egy 12 évesnek is. Nem mondták még, hogy nagyon sovány vagy?

2012. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A.... köszi a részletes beszámolót:))
2012. máj. 21. 19:32
 10/10 anonim válasza:
Igen.számolom a kalóriákat stb..csokiban is.;). neem kell belekotni a sulyombaa amugy,mert igaz 37 vagyok de valamiért tobbnek latszom..szerintem..csak az anyum,apum,tesom meg 1-2 baratom mondta hogy sovany vagyok:)
2012. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!