Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Júliusra lejjebb kéne adnom a...

Júliusra lejjebb kéne adnom a sulyomból. Hogyan érhetném ezt el? Javaslatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, de ésszel és ne egyoldalúan és mozogj többet.
2012. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot csak délelőtt egyél. Ha éhes vagy, igyál meg előbb egy pohár vizet. Mindenhez egyél salátát, zöldséget. Este hat után ne egyél. Minden nap szánj egy órácskát arra, hogy magasan tartod a pulzusod és mozogsz.
2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 moha76 válasza:
Vágd le a lábad :D
2012. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló inkább tartsa meg magának a véleményét !!!
2012. máj. 26. 21:33
 5/9 A Tengerész ***** válasza:
Általában azt szoktam mondani, hogy felét enni, dupláját mozogni. Ezzel lemegy havi egy kiló. A többi fogyókúra csak duma. Vannak módszerek amivel gyorsabban lehet fogyni, de ugyanolyan gyorsan visszajönnek a kilók utána. De miután július itt van egy köpésre...hát harmadát enni, háromszorosát mozogni...Talán meglátszik majd. Kérdés mennyi a túlsúlyod.
2012. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is adom a többiek véleményét. viszont arra vigyázz hogy ne egyél keveset mert az nem tesz jót a szervezetnek hanem egyél naponta 4-5 szöri étkezéssel de kevesebbet mint a megszokott 3 étkezésnél. és kerüld a cukros zsíros dolgokat, és amit tényleg a legjobb hogy mozogj sokat. remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mozogj sokkal többet és egészségesebben egyél pl.sok zöldség és gyümölcs kevés csoki ,chips ,tészta.

Szerintem olyan sportot válassz amit szeretsz is így nem fogod megunni.Én a futást hamar abbahagytam,mert egyhangú volt.Most kangoo órákra járok és sokkal jobban élvezem és nem azzal törődök,hogy fogynom kell ,hanem csak táncolok.

2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És fokozatosan kezdj többet mozogni.Először mindig kevesebbet aztán többet.Így egyre jobban bírod majd.De mit akarsz sportolni?
2012. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van egy fogyókúra, amit még a középkorban használtak először, és elvileg elég hatásos. A lényege, hogy bármit ehetsz, de minden egyes falatot 32-szer meg kell rágnod. Így a táplálék nagy része már a gyomorba jutás előtt megemésztődik, valamint lassabban eszel, így mire a felesleges táplálékrészt magadhoz vennéd, már jól laksz.

Meg persze a mozgás sem árt :)

2012. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!