Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki CSOKIVAL...

Van itt valaki aki CSOKIVAL fogyott le? (lent)

Figyelt kérdés

Mármint ismertek olyan embert aki csokit,sütit,és fagyit evett és lefogyott? Úgy tudom így is le lehet fogyni! Valami kalóriadecifites dologról van szó,nem?

KÉRLEK NE ÍRJATOK HÜLYE VÁLASZOKAT! Köszi


2012. máj. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük, hogy ehetsz pl 160 g ch-t egy nap, meg 45-50 g zsírt, egy kis szelet csoki, egy kis túrórudi, vagy egy vizes jégkrém beleférhet egy nap.

De hogy csak ilyeneket egyél és fogyjál, az fizikai képtelenség, hacsak nincs bélférged...

2012. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"PERSZE FOGYHATSZ"!!


na de félretéve a hulyeségeket, ez most komoly? ha megeszel 2 tábla csokit, plusz 2gomboc fagyit, rogton tobb kaloriat veszel magadhoz, mint amennyi kaloriat kellene ha fogyni akarsz, nem szolva arrol, h csak szenhidratot fogyasztanal, ami hízlal. szoval ezt inkabb gondold at ujra..kaloriadeficitet inkabb értékes tapanyagokkal vidd be szervezetedbe, amitol lesz anyagcseréd is, mert a csokitol ám megáll az anyagcsere, ergo nem lesz fogyás, max ha a szádon jon ki ujra a csoki..

2012. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Elméletileg lehet. Ahogy mondtad, ha kalóriadeficitben maradsz, fogyni fogsz. Ámde. Mivel ezekben rengeteg szénhidrát, zsír és cukor van, nem biztos h a fogyáshoz szükséges szint alatt maradsz. De ha mégis, amire számíthasz:

1. ha fogysz is, baromi éhes leszel. ez nem egy túl nagy mennyiség, ha egész napra ezt akarod elosztani, egész nap éhezni fogsz, hiába örömködsz h csokit ehetsz.

2. a cukor folyamatosan megdobja majd az inzulinszintedet és emiatt újból kajálni akarsz majd. innentől 1.-es pont

3. ha mégis sikerül ezt tartani (de mégis miért sikerülne), akkor az eredményed egy szinte 0 fehérjebevitel mellett: leépített izmok, löttyedt, narancsbőrös test.

4. aki csokival akar lefogyni, az nyilván mozgásra se venné a fáradtságot és kitartást, tehát ez a rész is hibádzik.

2012. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság...
2012. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha egy nap csak megeszel egy tábla csokit-500kcal meg efy jégkrémet-300kcal akkor az ugye 800kcal ami írtó kevés, ezért természetesen fogsz fogyni, mert ennél a szervezetednek többre van szüksége, de az egészségi következménye nem lesz valami jó

a sok csoki-zsír

székrekedés, fehérjehiány, vitamin és ásványianyaghiány, izomrángás, görcsök, hasfájás, puffadés, szédülés, hányinger, szívtáji fájdalmak, fejfájás, hajhullás, körömtöredezettség stb stb jön létre


de ha úgy gondolod hogy mondjuk 1200kcal körül eszik egy átlag ember gyümölcsöt, zöldséget, gabonát, húst, tojást, sajtokat és ez mellé heti 1-2 eszik egy sz sütit vagy egy jégkrémet akkor is fog fogyni szerintem főleg ha még mellé sportol is

én is így csináltam és lefogytam(igaz egy kicsit én túlzásba vittem a végén-168cm/46) de akkor is lefogytam

csak szerintem nem érdemes inkább próbáld vhogy beillesteni az étkezésekbe az édesebb ízt ha kívánod

túró, joghurt, kefír gyümölcsökkel, aromákkal

zabkása

túrós sütik, gyümölcsös sütik

túrógombóc stb stb

2012. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen ember, vagy az úgy néz ki a fogyás után mint egy telisz*rt búvárruha, persze itt is mindenki nyomja a kalória számolásos hülyeséget, holott a minőség legalább annyira fontos mint a mennyiség, amúgy meg ha ezekről nem mondasz le most jön egy hatalmas ámulatba ejtő kijelentés: NEM FOGYSZ LE! Vagy ha a súlyod kevesebb is lesz, kisebb ruhaméretben leszel ugyan úgy zsíros.
2012. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"kalória számolásos hülyeséget, holott a minőség legalább annyira fontos mint a mennyiség"

mindkettő fontos.

Ha megeszik valaki 3000 kcalt ami zöldségből, zabpehelyből, meg csirkemellből jön össze, ugyanúgy várhatja a csodát, hogy lefogy...

Ha 1500 kcal-ból 100-200 kcal édesség, a többi minőségi kaja, mellette sportol, semmi baja nem lesz.

2012. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!