Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt segítségével fogyott...

Lifetilt segítségével fogyott már le valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyjából olyan az alakom mint neki,és nagyon szép,csinos lett,sokat fogyott,nekem is kb.ennyit kéne.De itt vannak konditermes edzések,én viszont nem engedhetem meg magamnak a konditermet:( Ha azon kivül mindent betartok,sikerülhet nekem is?


2012. máj. 21. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
a lifetiltesek :))))
2012. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pontosan ilyen az alakom (mármint még a fogyás előtt). A 10. napon vagyok. Én nagyon szeretem, jók a kaják, jó a mozgás. Mérlegre még nem álltam, majd a 15.napon. De hidd el, ez az egyik legjobb (sőt!!) fogyókúra. :)
2012. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogyha nem pontosan úgy csinálom az edzést,ahogy le van írva,akkor is lehet hatásos?
2012. máj. 21. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogyás 70%-a a kajáláson múlik. Szerintem, ha a mozgást kicsit módosítod, és a diétát betartod, menni fog.
2012. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem pontosan úgy csinálom, nyugi. :) Attól még szép eredményt érhetsz el. A kajára figyelj nagyon, és arra, hogy minden nap mozogj. Pihenőnapon is (pl: séta).
2012. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amíg kevesebbet eszel, mint a napi szükséges kalóriamennyiséged fogyni fogsz, saját súlyos edzés is van olyan jó mint a kondi termes edzés.
2012. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kaja sokkal drágább, mint a konditerem. A kondi nekem 5ezerbe kerül havonta. A kaja ezt jóval meghaladja. A torna kell, hogy ne legyél löttyedt. Ha nem mész kondiba, akkor annál többet kell mozognod, mint amennyit ők mozognak. És lehet, hogy lassabban is fog menni. De persze lefogyhatsz! Hajrá, én drukkolok!
2013. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!