Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó reggelinek?

Ez jó reggelinek?

Figyelt kérdés

Már régóta fogyózom, és fogytam is sokat. De eddig csak csirkemell sonkát meg ilyeneket reggeliztem. Most viszont már érik az eper a kertben, és rengeteg van belőle. Ma reggel szedtem egy jó tányérral, és azt reggeliztem, de úgy hogy feldaraboltam, és ráöntöttem egy pohár görögjoghurtot, és ezt összekevertem. Nekem nagyon ízlett, és elhatároztam hogy addig amíg van eper, ezt fogom reggelizni.

Ez jó, vagy nem? (Remélem hogy ezzel nem rontom el a fogyókúrám, mert már közel a végső cél)


2012. máj. 21. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp se görög joghurtot használj, a danone egy tejporos hulladék! Csökkentett zsírtartalmú joghurtot használj, és rakj bele az eper mellé zabpelyhet is.
2012. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Megnéztem a kcal tartalmát, és 175kcal-t tartalmaz az a joghurt. Nem is tudtam. :S De mostmár inkább hanyagolom.

Itt a faluban nem árulnak ilyen csökkentett zsírtartalmú joghurtot!

A natúr is megteszi? Állítólag abban 60-70 kcal van.

Van itthon zabpehely is, azt is tenni fogok bele.

2012. máj. 21. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

sima natur joghurt, kefír, túró is tökéletes hozzá

ilyet én is szoktam csinálni, kb 20dkg zabpelyhet felfőzök vízzel majd hozzákeverek egy joghurtot-ez változó hogy milyen, van hogy 0.1-es, van hogy 1.8, 3.5%-os attól függ hogy épp milyen van a kis abc-be

és akkor a tetejére rávagdosom a epret és megszórom darált dióval vagy fahéjjal, nagyon finom

de ha nincs itthon zabpehely akkor szoktam olyat is hgy az epret és a joghurtot kikeverem előző este, egész éjjel állni hagyom hogy az ízek összeérjenek, majd egy piritok egy szelet rozskenyeret és azzal megeszem, simán rákenem, ez is nagyon finom így

2012. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!