Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 33 cm kerületű vádli sok egy...

33 cm kerületű vádli sok egy nőnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de a lábam sajnos elég rövid és izmos is, a vádlim 33 cm. Szerintetek ez nagyon sok, nem igazán nőies?

Hordok magassarkút is, hogy hosszabbítson és futok, de a vádlim nem vékonyodik semmit.



2012. máj. 21. 23:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
őszintén én még soha nem hallottam olyat, hogy egy (EMBER) méregeti a vádliját
2012. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

magasságtól is függ

szerintem nem sok, sőt szebb egy izmos vádli, mint egy gizda, mindenesetre a futással nem fog vékonyodni, de az nagyon jó ha sportolsz, legyél rá büszke és ne hagyd abba

2012. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem csak a vádlimat méregetem ám :) kar, combok, has, mell, csípő, örök fogyás-hízás az életem és a centik jobban mutatják az eredményt, mint a mérleg.
2012. máj. 21. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Haha. Kíváncsiságból megmértem: 36,5 centi. :)

160 centihez 48 kiló vagyok, ami nehezen nevezhető kövérnek. Évekig táncoltam, ez van... nem kötöm fel magam miatta, te se tedd, főleg, hogy a tiéd karcsúbb! ;)

2012. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves tőled, hogy lemérted :) Én sem pipaszár lábakra vágyom, csak mégis túl izmosnak, szélesnek érzem.
2012. máj. 21. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha azt mondják sok? kivágatsz belőle? örülj neki hogy van lábad, sok ember örülne a te "vastag" vádlidnak.
2012. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A vádliból csak akkor lesz kisebb, ha olyan keveset eszel, hogy elkezdi felélni a test az izmokat.
2012. máj. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is lemértem most kíváncsiságból. Az enyém 32.5cm, egy dekagramm zsír sincs rajta, szerintem nem sok. Én 160cm vagyok és 53kg, tehát én sem vagyok igazán kövér. Szerintem jó.
2012. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sportolok rendszeresen, én vádlim 39cm. Igaz ez befeszített állapotban van, mert ilyenkor kidudorodik az izmom, normál állapotban 37cm, pedig én sem vagyok kövér. 166cm 57kg. Mondjuk a lábam elég izmos. És sosem mondták h túl nagy v vastag. A tiéd nem vastag egyáltalán, és ha izmos, akkor biztos szép formás is. 16/L
2012. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na erre nekem is meg kellett mérni... 40 cm... hehe... Mondjuk 180 cm vagyok és mindig is izmos volt a vádlim. :) Nő vagyok, amúgy. :DDD
2012. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!