Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

A BMI-m kereken 22-őt mutat, amiről tudom, hogy a normál határértéken belül van. De mégis zsírosnak látom magam. Szeretnék vékony de ugyanakkor izmos is lenni. A fitness modellek olyan fittek, és szépek. Persze nem fitness modell szeretnék lenni, csak fitt. Hogyan kezdhetném el? Milyen ütemtervet készítsek? Sok pénzem nem igazán van arra, hogy bio kajákat, különféle italporokat, és drága edzőtermi bérleteket, vagy épp gépeket vegyek. Szeretném, ha az egészséges életmód, és az edzés lenne a nyári programom.

18/L



2012. máj. 22. 08:24
 1/6 csokissüti002976 ***** válasza:
Ha gondolod, csináljuk együtt. Nekem is 22-es a BMI-m, én is 18 vagyok, és nekem ez a célom. ha érdekel, írj privit! :)
2012. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogynod kellene, csak izmosodnod, hogy ne legyél olyan löttyedt. Futni, fekvőtámaszozni, húzódzkodni, felüléseket csinálni lehet pénz nélkül is. Hagyd el a cukrot, lisztes ételeket egyél több húst, és ne félj a zsíros húsoktól sem, nem attól hízol, hanem a cukortól, liszttől. C-vitaminon, B-komplexen kívül nem feltétlenül kell más.
2012. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22-ketővel egyáltalán nem vagy kövér, inkább csak feszesítened kéne. Ehhez meg egyedül sok mozgás kell semmi más, torna főleg kis sulyokkal.
2012. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feszes zsír nem létezik, ezek a feszesítéses dolgok buta válaszok. A BMI egy ökörség. Gondolj bele,hogy van egy kigyúrt fickó, aki megnézi a BMI-jét... kijön,hogy dagadt :D Szóval butaság. Valószínűleg elég lenne egy 3 kg-t leadnod. Diétázz,ami nem olyan ijesztő, 5x eszel egy nap, jórészt csirkemellet rizzsel és zöldséggel. Rizsen kívül szinte 0 szénhidráttal. Nézz utána a fitness modellek étrendjének. Én is annak gyúrok. A normális fogyás heti 1kg, e fölött számolhatsz az izomból fogyással és a bőrhibákkal. A kondi, a mozgás megkerülhetetlen. A bio kaják ostobaságok. Ha érdekel, írok részleteket :)
2012. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hóvirágszál válasza:

Először is a fitnesz modelek egyáltalán nem olyan szépek stb a valóságban! Az összes kép retusált - azaz átfestik

Nem ez a mérce sose!


Csinosodás: már írták előttem a mozgást és van is egy vállalkozó akivel együtt megteheted - ez nagyszerű!


étrend: sok nyers zöldség (leghamarabb salátaként) és gyümölcs - szezonja van - használd ki!

Viszont saját termelőtől vegyél árút nem az áruházakból mert az utóbbiaknak nincs tápértéke, mesterségesen vannak felfújva

Elhagyni az összes gyorséttermi kaját , édességeket


Sok sikert!

2012. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még annyit,hogy ne egyél gyümölcsöt diéta alatt, mert a fruktóz a fogyókúra nagy ellensége. A vitamintartalom kétségtelen, de azt be is szedheted vitamin tabik formájában, amiben már csak az értékes dolgok vannak, a káros cukor nincs. A gyümölcs hasznossága ilyen esetekben egy sajnálatos tévhit. Ne olvass feminát/femcafét meg mittomén miket.
2012. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!