Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan kekszet, műzlisze...

Tudtok olyan kekszet, műzliszeletet, vagy bármilyen gyors nassolnivalót, ami kizárólag teljes kiörlésű gabonákból készül és nincs benne cukor?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy fehérliszt és hozzáadott zsiradék ne legyen benne. De ha tud valaki ilyen pékséget is, pékárut (nem az a "van benne teljes kiörlésű is", hanem 100%-ban), azt is jó lenne.

2012. máj. 22. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
vedd meg a hozzavalokat és susd meg otthon, akkor biztosra tudod, h mit tartalmaz
2012. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet ilyeneket kapni/rendelni, de sokkal olcsóbban jössz ki, ha magadnak készíted el.
2012. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
KORPOVIT keksz! finom! na meg laktat is! cukor beteg vagyok ehetem étkezések kozt teljes kiorlesu gabonábol készul. kifejezetten ajánlják a fogyasztását!
2012. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korpovit tényleg jó. A Cerbonának van hozzáadott cukor nélküli gyümölcsös műzliszelete az is finom:)
2012. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
korpovitot ajánlom én is:)
2012. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A korpovitot én is ajánlom, mert megfelel a kritériumnak. Nekem meg inzulinrezisztenciám van, ezért "kell" ilyet ennem. Egyedül annyi, hogy elsőnek kibuktam az ízétől, öklendeztem is.:DDDD De utána meg már ízlett, szóval nem olyan rossz ízű azért.:)
2012. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom ajánlani a cukormentes detki kekszet, drogériában lehet kapni, egész élvezhető íze van. és még szintén jó a cukormentes müzliszelet, piros gyümölcsös változatban lehet kapni kb. bármelyik nagyobb boltban, és csak 66 kcal. én ezeket szoktam nassolni ha már nagyon nem bírom. :D
2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én most csináltam ,nagyon fincsi:

ízlés szerint fele fele arányban graham és teljes kiőrlésű rozsliszt , ízlés szerint édesítőszer, kakaópor , 1 kávéskanál sütőpor, fahéj, tettem bele szotyit tökmagot szezámmagot, és 3 kiskanál jó minőségű margarint ezt összegyúrmáztam olyan állaga lett kb mint a kókuszgolyónak... hengerre formáztam összekarikáztam kilapítottam ,(minél vékonyabb annál ropogósabb) kicsit beolajoztam a tepsit kisütöttem és amikor kihűlt fincsi ropogós lett...

szerintem ha elhagyod belőle a margarint akkor nem lesz semmi baja.. max egy picit kemény lesz..de akkor meg ne csináld olyan vékonyra cukrot nem tartalmaz csak édesítőszert és lisztből csak teljes kiőrlésűt... szerintem ne próbálkozz ilyen pékségbe mert az méregdrága.. otthon egy hétre előre megtudod csinálni...pusza

2012. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én is írni akartam a detki stop cukor kekszét, de megnéztem az összetevőt és csak búzalisztből van, nem teljes kiőrlésűből. De talán azért jó mert csak 160 ft, a korpovit meg 350. Amúgy a korpovit is csak 82%-ban teljes kiőrlésű a csomagolása szerint.
2012. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!