Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak naponta 2x eszem,...

Ha csak naponta 2x eszem, akkor milyen ételek fogyasztása ajánlott?

Figyelt kérdés

Mozgok heti rendszerességgel (3-4 X egy héten spinningelek). Sajnos van egy nagyon rossz szokásom, naponta csak 2X eszem (10:00kor és 16:00kor). Egyszerűen nem tudok átállni a napi 3-4-5 alkalommali evésre. Próbáltam már, hogy nagyon keveset eszem és így hátha megéhhezem, de nem így történt. Egy két alkalommal sikerült 3 étkezést bezsúfolnom egy napbba, de akkor nagyon nehezen aludtam el.

Tehát a kérdésem az az, hogy napi 2X-i étkezésnél mit egyek, hogy valamilyen szinten egészségesnek mondható legyen a táplálkozásom?

28/N



2012. máj. 22. 14:02
 1/2 anonim válasza:

Délelőtt pl. teljes kiőrlésű kenyérből szendvics sonkával, joghurtos salátával, vagy zöldség + 2-3 dl tej. Délután sovány hús zöldségkörettel, barna rizzsel.

Én azért próbálnék becsempészni reggelire mondjuk 1 sovány joghurtot némi gyümölccsel.

2012. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a levesem receptje: föld, víz, zöld fű (fontos h friss legyen), csipetnyi homok, maréknyi kavics, mértéktelen vizelet, jól összefőzni és hagyni pihenni pár órát. Ha meg jól akarsz lakni akkor Féltégla, sittel. Kis malter se okoz kárt.
2012. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!