Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen DVD-t ajánlotok a...

Milyen DVD-t ajánlotok a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

A Rubint Réka DVD-kről azt hallottam, hogy elég hatásosak. Igazság szerint én kb. 10 kilót szeretnék leadni a nyáron (úgy értem július, augusztus), és el is terveztem, hogy fogok tornázni, csak nem tudom, hogy milyen dvd a legjobb. Ráadásul így utólag már bánom, hogy a nyárra terveztem a fogyást, mert kezdhettem volna hamarabb is. Szóval már most el szeretném kezdeni a tornát, hogy jún. 15-re azért kevesebb legyek mondjuk 3-4 kilóval, ha ez lehetséges.

Amúgy olyan dvd kellene Rubint Rékától, ami nem olyan megterhelő, szóval kezdőknek való.


2012. máj. 22. 14:08
 1/3 anonim válasza:
53%
Próbáltál már Béres Alexandra dvd-t? Pl. "Új kihívás", "Pörgesd fel!". Ettől legalább nem megy el az első torna után még az életkedved is, és abszolút hatásosak. Nem beszélve Szandra elragadó, kedves edzési stílusától, ami nekem jobban bejön, mint az általad említett.
2012. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Utánanézek ˇˇ
2012. máj. 22. 16:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Baromi jó. Mondjuk én a Vitalitást szereztem meg, és csak az első napon vagyok túl, de nagyon jó, és remélem, hogy hatásos is lesz. Mellesleg nem is annyira megerőltető, leszámítva az első 20 percet, ott kifújtam, de onnantól egész jó volt.
2012. máj. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!